ناخونک

ناخونک: بازی بزن بهادر

تماشا در یوتیوب

 

با درود خدمت تمامی مخاطبین عزیز رسانه گیمین، در جدیدترین قسمت از سری برنامه ناخونک، به سراغ بازی بزن بهادر رفتیم. بزن بهادر یک بازی آنلاین استراتژی برای پلتفرم موبایل است که باید در آن با استفاده قهرمان‌هایی که در اختیار دارید، رقیب خود را شکست دهید.

در بازی، کاراکترهای زیادی وجود دارد که واقعاً طراحی آن‌ها به بهترین شکل ممکن کار شده است و بعضاً در طول بازی، دیالوگ‌های بامزه و طنزگونه هم از سوی همین کاراکترها گفته می‌شود.

طبق فرمول بازی‌هایی با این سبک، هر شخصیت و هر کارت، ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود را دارند. بعضی از کاراکتر با پرتاب وسایلی که در دست دارند، به دشمن ضربه می‌زنند، برخی هم با دویدن و برخورد با دشمن، می‌توانند به آن‌ها آسیب بزنند. برخی دیگر هم در نقش هیلر عمل می‌کنند و می‌توانند مقداری از آسیبی که به کارت‌های شما وارد شده است را کمتر کنند.

از نظر خالی بودن یا نبودن سرورها، بازی در شرایط خوبی قرار دارد، به‌طوری که شما هر زمان برای بازی کردن اقدام کنید، می‌توانید حریف خود را بیابید و با آن به مبارزه بپردازید.

در بازی یک نوار خشم هم وجود دارد که بعد از گذشت مدتی از بازی، هر شخصی که کارت‌هایش صدمه بیشتری دیده باشد، این قابلیت برایش زودتر فعال خواهد شد و می‌تواند به‌راحتی ورق بازی را برگرداند.

در کل می‌توان گفت که بازی بزن بهادر، هر چیزی که شما از یک بازی آنلاین و رقابتی موبایلی انتظار دارید را می‌تواند برآورده کند و در روز، ساعت‌ها و ساعت‌ها شما را مشغول خود کند.

اگر شما هم اهل بازی کردن با موبایل هستید و تا به حال بزن بهادر را تجربه نکرده‌اید، حتماً برای تجربه آن اقدام کنید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا