ناخونک

ناخونک: بازی Blood Hunt

تماشا در یوتیوب

 

با عرض درود خدمت تمامی مخاطبین رسانه گیمین، در این قسمت از سری برنامه ناخونک، به سراغ جدیدترین و متفاوت‌ترین بتل رویالی که تا به امروز منتشر شده، یعنی بازی Blood Hunt رفتیم.

این بازی ساخته تیم Sharkmob AB است که در دنیای بازی Vampire The Masquerade جریان دارد.

بدون شک بازی Blood Hunt یکی از متفاوت‌ترین بازی‌های این سبک است که تا به امروز ساخته ‌شده است، فضای بازی یک فضای تاریک و خون‌آلود است. از همان ابتدا که وارد بازی می‌شوید، فضای تاریک بازی، حس عجیبی را به شما انتقال می‌دهد.

در این بازی هم مثل همه بازی‌های سبک بتل رویال، شما با جستجو در نقشه و برداشتن سلاح‌هایی که در جای تا جای نقشه گنجانده ‌شده است، به جنگ دشمنان می‌روید. نکته جالب دیگر در این بازی این است که NPC هایی به‌عنوان مردم عادی در بازی وجود دارد که هر وقت جان شما کم شد، می‌توانید با گاز گرفتن آن‌ها، جان خود را تکمیل کنید.

در بازی شما از هر چیزی که فکرش را بکنید، می‌توانید بالا بروید و هیچ مانعی نمی‌تواند جلوی حرکت شما را بگیرد.

در بلاد هانت، دسته‌های مختلفی از ومپایرها برای انتخاب کردن وجود دارد که هرکدام از آن‌ها قابلیت‌های خاص و نیروهای منحصربه‌فرد خود را دارند، قابلیت‌هایی مثل غیب شدن، پرش خیلی بلند و… که باعث جذابیت بازی شده است.

در بازی این قابلیت هم وجود دارد که شما کاراکتر خود را هرطور که می‌خواهید بسازید و شخصی‌سازی کنید که این نکته هم می‌تواند یک نقطه قوت برای این بازی باشد.

گان پلی بازی کمی شبیه به بازی‌های بتل رویال دیگر مثل فورتنایت است. در واقع می‌توان گفت این بازی تلفیق ‌شده از چند بازی بتل رویال مثل Apex Legends و فورتنایت با ایده‌های جدید است که بازی بلاد هانت را می‌سازند.

بازی گرافیک آنچنانی ندارد، ولی برای اجرای آن به مشخصات بالایی احتیاج دارید که نشان از غیر بهینه بودن بازی است.

بازی ازنظر صداگذاری، چیز خاصی ندارد و حتی بهتر است که صداگذاری سلاح‌ها نیز بهتر شوند، چون آن حسی که باید را در هنگام شلیک منتقل نمی‌کند.

در اکثر مواقع، جز صدای باران و گلوله صدای خاصی شنیده نمی‌شود، ولی هرازگاهی یک موسیقی ریز می‌آید و می‌رود که اصلاً کافی نیست!

در نهایت، اگر از طرفداران سبک بتل رویال هستید، برای یک‌بار هم که شده این بازی را به‌صورت رایگان از استیم دریافت کنید، شاید این بازی، بتل رویال مورد علاقه شما باشد!

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا