آنتی ناخونک

آنتی-ناخونک: بازی فرمانده مقاومت: نبرد آمرلی – پارت دوم

تماشا در یوتیوب

 

با درود خدمت تمامی مخاطبین رسانه گیمین، با دومین قسمت از آنتی ناخونک بازی فرمانده مقاومت: نبرد آمرلی در خدمت شما هستیم.

این بازی در سبک شوتر اول ‌شخص است که در ۱۲ دی ‌ماه منتشر شد. داستان این بازی درباره محاصره شهر آمرلی توسط داعش است که نیروهای مقاومت با فرماندهی شهید حاج قاسم سلیمانی، موفق به شکستن این محاصره می‌شوند.

داستان از جایی شروع می‌شود که کاراکتر اصلی بازی یعنی بصیر، سرگذشت زندگی خود را برای فردی ناشناس تعریف می‌کند. بصیر یکی از سربازان جبهه مقاومت بوده است که تصمیم می‌گیرد برای چند سال، زندگی عادی را پیش ببرد، ولی جنگ هیچ‌ وقت او را رها نمی‌کند و وقتی‌ که خانواده خود را در یک بمباران از دست می‌دهد، دوباره تصمیم می‌گیرد تا به جبهه مقاومت بپیوندد.

در این قسمت، همراه با بصیر و رضا سعی می‌کنیم که یکی از روستاهای تحت تصرف داعش را آزاد کنیم. فرمانده مقاومت: نبرد آمرلی نشان داد در هر چیز که خوب نباشد، حداقل در یک مورد که اکثر بازی‌های ایرانی ضعف دارند، نه‌تنها ضعفی ندارد، بلکه یکی از نقاط قوت این بازی محسوب می‌شود؛ یعنی تنوع بالا در مراحل بازی به‌طوری‌که محیط هر مرحله متفاوت است و به‌هیچ‌وجه برای شما خسته‌کننده نمی‌شود.

محیط‌های برفی بازی واقعاً زیبا طراحی ‌شده‌اند و اتمسفر عالی آن، حال و هوای خوبی را به شما می‌دهد.

متأسفانه بازی در این قسمت هم در بخش موسیقی، ضعف‌هایی داشت و درست جایی که موسیقی در میان نبرد باید باشد و حس حال مخاطب را خوب کند، شما هیچ موسیقی نمی‌شنوید که ممکن است کمی آزاردهنده باشد.

از نظر گیم پلی، متأسفانه این بازی اصلاً نمی‌تواند حس و حال یک بازی شوتر را به شما بدهد، سلاح‌ها، آن لگدی که باید را ندارند و حتی سلاحی مثل کلاشینکف، اصلاً لگدی ندارد و حس و حال شلیک را به شما نمی‌دهد، از طرفی صداگذاری سلاح‌ها هم لذت‌بخش نیست.

بزرگ‌ترین عیب این بازی هم هوش مصنوعی آن است. یاران شما عملاً هیچ کاری نمی‌کنند و فقط به‌صورت نمادین در کنار شما هستند، دشمنان هم که بدتر، گاهی اوقات اصلاً بجای شلیک به شما، به دیوار شلیک می‌کنند و گاهی هرچقدر نزدیک آن‌ها شوید، هیچ واکنشی ندارند و از خود دفاع نمی‌کنند.

خرید بازی فرمانده مقاومت: نبرد آمرلی

دریافت از هیولا

نمایش بیشتر

۴ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا