آنتی ناخونک

آنتی-ناخونک: بازی فرمانده مقاومت: نبرد آمرلی – پارت سوم

تماشا در یوتیوب

 

با درود خدمت تمامی مخاطبین رسانه گیمین، با سومین قسمت از آنتی ناخونک بازی فرمانده مقاومت: نبرد آمرلی در خدمت شما هستیم.

این بازی در سبک شوتر اول ‌شخص است که در ۱۲ دی ‌ماه منتشر شد. داستان این بازی درباره محاصره شهر آمرلی توسط داعش است که نیروهای مقاومت با فرماندهی شهید حاج قاسم سلیمانی، موفق به شکستن این محاصره می‌شوند.

داستان از جایی شروع می‌شود که کاراکتر اصلی بازی یعنی بصیر، سرگذشت زندگی خود را برای فردی ناشناس تعریف می‌کند. بصیر یکی از سربازان جبهه مقاومت بوده است که تصمیم می‌گیرد برای چند سال، زندگی عادی را پیش ببرد، ولی جنگ هیچ‌ وقت او را رها نمی‌کند و وقتی‌ که خانواده خود را در یک بمباران از دست می‌دهد، دوباره تصمیم می‌گیرد تا به جبهه مقاومت بپیوندد.

در قسمت سوم، بجای شخصیت بصیر، همراه با شخصیت ایرانی رامین، بازی را پیش می‌بریم و سعی می‌کنیم که اولین حلقه محاصره شهر آمرلی را بشکنیم.

در این قسمت، با یکی از ویژگی‌های جدید بازی یعنی پشتیبانی هوایی آشنا می‌شویم که در بخش‌هایی باید از این ویژگی استفاده کنیم. در آن‌ سو رضا، خالد و بصیر را از زندان فراری می‌دهد و با یکدیگر برای مختل کردن رادار داعش گام برمی‌دارند.

متأسفانه در این قسمت هم مثل قسمت اول، شاهد یک گلیچ هستیم که در یکی از کات سین‌های مهم بازی اتفاق می‌افتد و کلاً جلو بردن بازی را تا حدی غیرممکن می‌کند. وجود گلیچ‌ها، این سؤال را برای ما به وجود می‌آورد که واقعاً به‌صورت حرفه‌ای این بازی تست‌ شده یا خیر؟ زیرا تمامی دارندگان کارت‌های گرافیک AMD بدون هیچ استثنایی به این گلیچ برخورد می‌کنند و ظاهراً موسسه منادیان بصیرت اگر این بازی را تست هم کرده باشد، فقط با کارت‌های گرافیک Nvidia انجام داده است که این مسئله همچنان بی‌اهمیت بودن تست حرفه‌ای بازی‌ها توسط سازندگان ایرانی را تأیید می‌کند.

خرید بازی فرمانده مقاومت: نبرد آمرلی

دریافت از هیولا

نمایش بیشتر

1 دیدگاه

  1. سلام و عرض ادب
    بی زحمت گیم پلی بازی رستگاری ۲ و مدافعان سلامت هم بذارید.
    با تشکر فراوان از شما!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا