آنتی ناخونک

آنتی-ناخونک: بازی شبگرد: طلوع تاریکی – پارت آخر

تماشا در یوتیوب

 

با درود خدمت تمامی مخاطبین عزیز رسانه گیمین، در جدیدترین قسمت از سری برنامه آنتی ناخونک، به سراغ پارت چهارم بازی شبگرد: طلوع تاریکی یا The Dark Phantom رفتیم که جدیداً به صورت دیجیتالی در مارکت هیولا منتشر شده است.

در نهایت به قسمت آخر بازی شبگرد رسیدیم. در این فصل، تقریباً به هر سؤالی که در ذهنتان راجع به شبگرد به وجود آمده است، پاسخ داده می‌شود و بازی، شخصیت شبگرد را کاملاً به ما معرفی می‌کند.

حال، شبگرد پس از رویارویی با رئیس باند خلافکاری، همه چیز را به یاد می‌آورد. اینکه قبلاً چه کسی بوده است و به چه دلیل شبگرد شده و به مبارزه با جرم و جنایت می‌پردازد. این فصل هم مثل فصل قبلی بازی، می‌تواند کمی گیمرها را به چالش بکشد و برای پشت سر گذاشتن این فصل باید با تمرکز کامل به بازی کردن بپردازید.

با شکست دادن رئیس خلافکارها، نه تنها همه چیز تمام نمی‌شود، بلکه می‌تواند نقطه جدیدی برای شروع یک نسخه دیگر از شبگرد باشد، ولی متأسفانه به دلیل مشکلاتی که برای بازی شبگرد به وجود آمد، نمی‌توان انتظار داشت که نسخه دوم این بازی ساخته شود، مگر اینکه چیزی شبیه به معجزه اتفاق بیفتد.

اگر تا حالا شبگرد را تجربه نکرده‌اید، حتماً به شما پیشنهاد می‌دهیم که این بازی را از مارکت دیجیتالی هیولا خریدار کنید و به عنوان یکی از بهترین بازی‌های ایرانی از آن لذت ببرید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا