آنتی ناخونک

آنتی-ناخونک: بازی شبگرد: طلوع تاریکی – پارت سوم

تماشا در یوتیوب

 

با درود خدمت تمامی مخاطبین عزیز رسانه گیمین، در جدیدترین قسمت از سری برنامه آنتی ناخونک، به سراغ پارت سوم بازی شبگرد: طلوع تاریکی یا The Dark Phantom رفتیم که جدیداً به صورت دیجیتالی در مارکت هیولا منتشر شده است.

در فصل سوم بازی، شبگرد، پس از شکست دادن روح تاریک مترو و پیدا کردن سرنخی از بقیه باند تبهکاری، به سراغ تئاتر مرکزی شهر می‌رود و در این مکان بالاخره با دشمن اصلی خودش یعنی رئیس باند تبهکاری که با آن درگیر است، برخورد می‌کند.

حال، شبگرد باید ۴ برادر ماسک‌دار را که از یاران اصلی رئیس هستند، نابود کند تا بتواند به مسیرش ادامه دهد، اما همه چیز به این آسانی‌ها نیست، چرا که یک مبارزه سخت و نفس‌گیر در انتظار شبگرد است.

در این قسمت، شبگرد با کابوس‌هایی که می‌بیند، بالاخره به هدف خودش پی می‌برد، هدف اصلی شبگرد، چیزی جز این نیست که بفهمد دقیقه چه کسی بوده است و حالا با جلو بردن مراحل، کم کم حافظه شبگرد، بازخواهد گشت.

شبگرد، علاوه بر اینکه می‌تواند به خوبی مبارزه کند، ویژگی‌های خاصی هم دارد که می‌تواند با یک حرکت، چند دشمن را هدف‌گذاری کند و از پای دربیاورد. البته، این کار را همیشه نمی‌توانید با شبگرد انجام دهید و فقط زمان‌هایی شبگرد می‌تواند از قدرت خودش استفاده کند که انرژی کافی را داشته باشد.

اگر تا حالا شبگرد را تجربه نکرده‌اید، حتماً به شما پیشنهاد می‌دهیم که این بازی را از مارکت دیجیتالی هیولا خریدار کنید و به عنوان یکی از بهترین بازی‌های ایرانی از آن لذت ببرید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا