ناخونک

ناخونک: بازی انگاره

تماشا در یوتیوب

 

با درود خدمت تمامی مخاطبین رسانه گیمین، در جدیدترین سری از برنامه ناخونک، به سراغ یکی از آرامش‌بخش‌ترین بازی‌های ایرانی رفتیم، یعنی بازی انگاره؛ انگاره یک بازی ایرانی در سبک پازل و معمایی، اثر مهدی بهرامی است که حسابی شما را در خود غرق می‌کند.

از همان ابتدا که وارد بازی می‌شوید، موسیقی بازی گوش شما را نوازش می‌دهد و باعث می‌شود شما در طول انجام بازی، آرامش خاصی را تجربه کنید، آرامشی که این روزها در کمتر بازی‌ها یافت می‌شود.

به‌خصوص اینکه امروزه، اکثر بازی‌ها، خشونت بالایی دارند و انگاره در میان همه آن خشونت‌ها، می‌تواند یک اثر متفاوت برای شما باشد.

در بازی شما باید با یک یا چند حرکت مختلف، اشکالی که از شما خواسته شده را رسم کنید، البته همه چیز به این آسانی‌ها نیست و بازی رفته به رفته سخت می‌شود. به‌طوری که شما برای رد کردن مراحل پایانی بازی، باید دقایق بسیار زیادی را سپری کنید تا متوجه شوید چطور می‌شود به مرحله بعدی رفت.

جالب است بدانید که انگاره جزو موفق‌ترین بازی‌های ایرانی است که تاکنون توانسته است در خارج از ایران منتشر شود و از کاربران استیم نمره خوبی را کسب کند، همچنین این بازی در فروشگاه هیولا و در میان مخاطبین ایرانی هم از محبوبیت خوبی برخوردار است و جزو بهترین بازی‌های هیولا محسوب می‌شود.

اگر از فضای همیشه تکراری بازی‌های شوتر و اکشن خسته شده‌اید و می‌خواهید با یک بازی، کمی به خود استراحت دهید، انگاره بهترین گزینه و متفاوت‌ترین گزینه برای شما است.

همین الآن می‌توانید انگاره را از هیولا با حجم بسیار کم، خرید و دریافت کنید و از تجربه انگاره لذت ببرید:

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا