ناخونک

ناخونک: بازی حماسه پادشاهان

تماشا در یوتیوب

 

با درود خدمت تمامی مخاطبین عزیز رسانه گیمین، در جدیدترین قسمت از سری برنامه ناخونک، ما به سراغ بازی ایرانی حماسه پادشاهان یا همان Epic of Kings اثر استودیو بازیسازی فن افزار یا همان ددمیج رفتیم.

حماسه پادشاهان، یک بازی اکشن هک اند اسلش است که برای پلتفرم موبایل منتشر شده است و جالب است که بدانید، شخصیت اصلی این بازی، پهلوانی است که خیلی از بازی دوستان ایرانی، حداقل یک بار اسم آن را شنیده‌اند، یعنی گرشاسپ که نام آن را در بازی‌هایی مانند گرشاسپ: گرز ثریت و راز اژدها شنیده‌ایم.

البته نمی‌توان گفت که این بازی، ادامه‌ای برای گرشاسپ: گرز ثریت و راز اژدها است، زیرا کاملاً از خط داستانی متفاوتی نسبت به دو سری گذشته، برخوردار است و فقط می‌توان این بازی را سومین بازی‌ای دانست که شخصیت اصلی آن، گرشاسپ است و راجع به این پهلوان بزرگ ساخته شده است.

بازی زمانی آغاز می‌شود که هیتاسپ زرین تاج، با دادن پول به گرشاسپ، از او می‌خواهد که یکی از دشمنانش را نابود کند. موردی که بسیار عجیب است، این است که گرشاسپی که همیشه به خون هیولاها، تشنه است، چطور حاضر شده که با هیتاسپ همکاری کند؟

البته با جلو بردن داستان بازی به جواب این سؤال دست پیدا خواهید کرد. بازی از نظر گیم پلی تا حدودی عملکرد خوبی را داشته است. شما پس از شکست دادن چند دشمنان و رد کردن چند مرحله، به باس فایت‌هایی خواهید رسید که کشتن آن‌ها، کار راحتی نیست.

در بازی می‌توانید با استفاده از تجربه‌هایی که به دست آورده‌اید، گرشاسپ را قوی‌تر کنید تا مرحله‌ها را راحت‌تر پشت سر بگذارید. تنها موردی که می‌تواند شما را از تجربه بازی دلسرد کند، سنگین بودن بیش از اندازه بازی، برای تلفن‌های همراه است که برای راحت بازی کردن، باید موبایل بسیار قوی‌ای داشته باشید که این برای بازی، نقطه ضعف محسوب می‌شود و بازی به‌خوبی بهینه نشده است.

اگر به داستان‌های شاهنامه‌ای علاقه دارید، بازی حماسه پادشاهان می‌تواند یک گزینه عالی برای شما روی پلتفرم موبایل باشد. پس اگر اهل بازی‌های اکشن با تم شاهنامه‌ای هستید، لحظه‌ای برای دریافت این بازی تردید نکنید.

نمایش بیشتر

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا