ناخونک

ناخونک: بازی ارباب جنگ

تماشا در یوتیوب

 

با درود خدمت تمامی مخاطبین عزیز رسانه گیمین، در جدیدترین قسمت از سری برنامه ناخونک، به سراغ یک بازی اندروید ایرانی به نام ارباب جنگ اثر هنر سرگرمی پیله رفتیم.

بازی ارباب جنگ، یک بازی استراتژی آنلاین است که با قرار گرفتن دو بازیکن در برابر یکدیگر شکل می‌گیرد. باید گفت که این بازی به نوعی نبرد تانک‌ها است و بازیکن‌ها هرکدام با استفاده از تانک‌ها و تجهیزات به مبارزه با یکدیگر می‌پردازند.

در بازی، تانک‌های مختلفی وجود دارد و هر تانک، ویژگی مخصوص خود را دارد؛ مثلاً برخی تانک‌ها تدافعی، برخی تهاجمی و برخی هم تانک‌های سریع‌تر هستند که به نسبت دو نوع تانک دیگر می‌توانند سریع‌تر حرکت کنند.

شما با توجه به نوع استراتژی خود در بازی، باید نوع تانک خود را انتخاب کنید. همچنین تانک‌ها را به مرور زمان می‌توان ارتقاء داد و قوی‌تر کرد.

در بازی ارباب جنگ، مهمات مختلفی برای صدمه زدن به دشمن وجود دارد، از کمک هوایی گرفته تا گلوله‌های یخی و برقی که می‌توانید در بازی استفاده کنید.

کارت‌ها یا همان مهمات هم در طول بازی قابل ارتقاء و قوی‌تر شدن هستند، پس اگر شما هم به بازی‌های استراتژی و آنلاین علاقه دارید، ارباب جنگ یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما است.

نمایش بیشتر

۲ دیدگاه

  1. سلام
    خیلی ممنون از شما آقای امان اللهی عزیز

    آقا اگه شد یه ناخونک به بازی قدیمی سالهای سیاه بزنید. خالی از لطف نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا