آنتی ناخونک

آنتی-ناخونک: بازی مختار: فصل قیام – پارت آخر

تماشا در یوتیوب

 

با درود خدمت تمامی مخاطبین رسانه گیمین، در جدیدترین قسمت از سری برنامه آنتی ناخونک، به سراغ پارت چهارم و پایانی بازی مختار: فصل قیام رفتیم که اگر سه پارت قبلی را هنوز ندیدید، حتماً ابتدا آن‌ها را تماشا کنید.

بالاخره به قسمت پایانی بازی مختار رسیدیم، در این قسمت مختار همراه با یارانش به شهر کوفه حمله می‌کند و درنهایت این شهر را تصرف می‌کند. حال مختار به هرچه برای گرفتن انتقام خون امام حسین نیاز داشته رسیده است و باید منتظر آخرین قسمت از سه‌گانه این بازی‌، یعنی مختار: فصل انتقام باشیم.

در کل این بازی چیزی حدود ۴ الی ۶ ساعت می‌تواند شما را سرگرم کند، بازی در اکثر بخش‌ها عملکرد خوبی داشت، ولی در بخش‌هایی مثل شخصیت‌پردازی، آن‌طور که باید خوب عمل ‌نکرده است.

باید نشست و دید که آیا نسخه بعدی این بازی، تغییرات بیشتری نسبت به فصل قیام خواهد داشت یا خیر؟ چیزی که مشخص است، این است که مختار فصل قیام شاید نسبت به سفیر عشق، بازی بهتری باشد، اما هنوز راه زیادی دارد تا بتواند یک بازی بدون عیب و نقص ارائه دهد و هر گیمری را به خود جذب کند.

اگر سفیر عشق با فریم پایین ‌بر روی سیستم شما اجرا می‌شد، قطعاً مختار خیلی روان‌تر اجرا می‌شود و حتی می‌توان این بازی را با سیستم‌های ضعیف‌تر هم‌ بازی کرد.

در نهایت می‌توان گفت که این بازی کاملاً نسبت به سفیر عشق از هر نظر پیشرفت داشته است و با توجه به قیمت معقول و بهینه‌سازی نسبتاً خوب بازی، اگر تا الآن این بازی را تجربه نکرده‌اید، حتماً یک فرصت به این بازی ایرانی در سبک اکشن هک اند اسلش بدهید.

خرید بازی مختار: فصل قیام

دریافت از هیولا

نمایش بیشتر

1 دیدگاه

  1. سلام واقعا عالی هستی که انقدر سریع گذاشتی مرسی چند تا بازی هم برای سیستم های ضعیف می گی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا