آنتی ناخونک

آنتی-ناخونک: بازی کانال سکوت – پارت آخر

تماشا در یوتیوب

 

با درود خدمت تمامی مخاطبین عزیز رسانه گیمین، در جدیدترین قسمت از سری برنامه آنتی ناخونک، به سراغ جدیدترین بازی ایرانی منتشر شده برای رایانه‌های شخصی، یعنی بازی کانال سکوت یا همان Silence Channel رفتیم.

جدیدترین اثر استودیو بازیسازی لکسیپ گیمز که ما آن را با عناوینی مثل اتاق تاریک و بال‌های تاریک می‌شناسیم، یک بازی در سبک ماجرایی و ترسناک است که نسبتاً اثر متفاوتی با ساخته‌های قبلی این استودیو محسوب می‌شود و می‌توان گفت این پروژه بزرگ‌ترین پروژه لکسیپ گیمز تا به امروز بوده است.

شاید کسی فکرش را هم نمی‌کرد که این بازی آنقدر کوتاه باشد و دومین قسمت از آنتی ناخونک این بازی، آخرین قسمت آن باشد. گیم پلی بازی چیزی حدود دو ساعت است، دوساعتی که پر از ترس، استرس، هیجان و پر از معماهای خوب و کمی چالش‌برانگیز است.

در این قسمت، جان مارتین، یعنی همان شخصیتی که ما در بازی کنترلش را به دست داریم، با پیش رفتن در آن خانه متروکه، کم کم به راز و رمزهای آن پی می‌برد و می‌فهمد که چرا در این خانه روح‌های سرگردان وجود دارند و دست از سر آن برنمی‌دارند. درنهایت، جان مارتین به دنبال راهی است تا بتواند از این خانه فرار کند و موفق به این کار هم می‌شود.

به‌جرئت می‌توان گفت که بازی کانال سکوت، می‌تواند حسابی شما را بترساند. جامپ اسکرهای بازی، همه به‌موقع هستند و برای لحظه‌ای هم که شده شما را در بازی راحت نمی‌گذارند، هنگامی که شما حسابی استرس ترسیدن از ارواح درون بازی را دارید، باید حسابی حواستان را جمع کنید، چون که معماهایی در بازی وجود دارد که برای حل کردنشان، باید به‌خوبی محیط را جستجو کنید.

اگر بازی کانال سکوت، موفق به دریافت سریع مجوز از سوی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای شود، نسخه انگلیسی بازی در مارکت هیولا نیز منتشر خواهد شد و بعد از یک الی دو ماه، دوبله فارسی بازی نیز، اضافه خواهد شد.

اگر اهل بازی‌های ترسناک هستید، کانال سکوت می‌تواند گزینه بسیار عالی برای شما باشد، پس در تجربه آن لحظه‌ای تردید نکنید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا