آنتی ناخونک

آنتی-ناخونک: بازی کانال سکوت – پارت اول

تماشا در یوتیوب

 

با درود خدمت تمامی مخاطبین عزیز رسانه گیمین، در جدیدترین قسمت از سری برنامه آنتی ناخونک، به سراغ جدیدترین بازی ایرانی منتشر شده، یعنی بازی کانال سکوت یا همان Silence Channel رفتیم.

جدیدترین اثر استودیو بازیسازی لکسیپ گیمز که ما آن را با عناوینی مثل اتاق تاریک و بال‌های تاریک می‌شناسیم، یک بازی در سبک ماجرایی و ترسناک است که نسبتاً اثر متفاوتی با ساخته‌های قبلی این استودیو محسوب می‌شود و می‌توان گفت این پروژه بزرگ‌ترین پروژه لکسیپ گیمز تا به امروز بوده است.

داستان بازی از جایی شروع می‌شود که دو دختر دانشجو برای گذراندن تعطیلات به یک کلبه متروکه می‌روند، ولی بعد از چند روز، جنازه یکی از دخترها، درحالی که به یک درخت، دار زده شده بود توسط یکی از افراد محلی پیدا شد.

چند سال بعد، چند دانشجوی پسر به آن کلبه می‌روند تا به همه ثابت کنند که همه این‌ها خرافات است و واقعیت ندارد، اما از آن‌ها هم هیچ خبری نمی‌شود. اینگونه است که شخصیتی که ما کنترلش را در اختیار داریم، یعنی جان مارتین که یک روزنامه‌نگار کنجکاو است، برای گرفتن چند عکس به آن کلبه متروکه می‌رود، اما همه ‌چیز به‌خوبی پیش نمی‌رود… .

به جرئت می‌توان گفت که بازی کانال سکوت می‌تواند حسابی شما را بترساند. جامپ اسکرهای بازی، همه به‌موقع هستند و برای لحظه‌ای هم که شده شما را در بازی راحت نمی‌گذارند، هنگامی که شما حسابی استرس ترسیدن از ارواح درون بازی را دارید، باید حسابی حواستان را جمع کنید، چون که معماهایی در بازی وجود دارد که برای حل کردنشان، باید به‌خوبی محیط را جستجو کنید.

اگر بازی کانال سکوت، موفق به دریافت سریع مجوز از سوی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای شود، نسخه انگلیسی بازی در مارکت هیولا نیز منتشر خواهد شد و بعد از یک الی دو ماه، دوبله فارسی بازی نیز، اضافه خواهد شد.

اگر اهل بازی‌های ترسناک هستید، کانال سکوت می‌تواند گزینه بسیار عالی برای شما باشد، پس در تجربه آن لحظه‌ای تردید نکنید.

نمایش بیشتر

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا