آموزش بازی

آموزش بازی پسرخوانده – قسمت دهم

تماشا در یوتیوب

 

درود به تمامی مخاطبین رسانه گیمین، امروز با آموزش بازی پسرخوانده قسمت دهم در خدمت شما هستیم.

در قسمت دهم از آموزش بازی پسرخوانده با ۲ قهرمان جدید آشنا شدیم که جزو قهرمان‌های مناطق ۱۰ و ۱۱ بازی یعنی ساحل و ایتالیا، محسوب می‌شوند که جزو بهترین و محبوب‌ترین قهرمان‌های بازی محسوب می‌شوند.

نام این ۲ قهرمان عبارت‌اند از: فری بلوف و کمیسر کیومرث که برای رسیدن به این قهرمان‌ها، باید ۳۲۰۰ الی ۳۵۰۰ کاپ داشته باشید.

در این قسمت‌ها که داریم به هیروها و مناطق آخر بازی نزدیک می‌شویم، سبب شده است تا تعداد هیروهای آموزشی، کم شده تا تخصصی‌تر و با تمرکز بیشتری آموزش داده شوند. هیروهای آخر بازی، از نکات زیادی برخوردار هستند که نباید هیچ‌کدام از آن‌ها را فراموش کرد.

اگر ۹ قسمت قبلی را تماشا نکردید، حتماً یک سر به قسمت‌های قبل بزنید، زیرا نکات خوبی را آموزش دادیم که می‌تواند در پیشرفت شما در بازی پسرخوانده، تأثیری مثبتی داشته باشد.

اگر شما هم نکته جدیدی از بازی پسرخوانده یاد گرفتید که ما در آموزش به آن اشاره نکردیم و یا اگر انتقادی داشتید، حتماً در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

ما تمام تلاشمان را کردیم که بتوانیم بهترین اطلاعات را در ویدیو به شما آموزش دهیم، پس اگر برایتان مفید بود و خوشتان آمد، حتماً ویدیو را لایک و کانال رسانه گیمین را در شبکه‌های اجتماعی مختلف دنبال و سابسکرایب کنید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا