آموزش بازی

آموزش بازی پسرخوانده – قسمت ششم

تماشا در یوتیوب

 

درود به تمامی مخاطبین رسانه گیمین، امروز بعد از مدت‌ها با آموزش بازی پسرخوانده قسمت ششم در خدمت شما هستیم.

در قسمت ششم از آموزش بازی پسرخوانده با ۲ هیرو جدید آشنا شدیم که یکی از این هیروها، جزو جدیدترین قهرمان‌های افزوده‌شده به بازی است که دارای ویژگی‌های جدید و جالبی هستند.

نام این ۲ هیرو عبارت‌اند از: شراره کینه توز و هیرو جدید یعنی هوشنگ فلش بنگ که جزو هیروهای مناطق ۳ و ۶ بازی در طی این آپدیت جدید، محسوب می‌شوند.

در این قسمت‌ها، داریم به هیروها و مناطق آخر بازی نزدیک می‌شویم که همین سبب شده است تا تعداد هیروهای آموزشی کم شده تا تخصصی‌تر آموزش داده شوند. هیروهای آخر بازی، از نکات زیادی برخوردار هستند که نباید هیچ‌کدام از آن‌ها را فراموش کرد.

اگر پنج قسمت قبلی را تماشا نکردید، حتماً یک سر به قسمت‌های قبل بزنید، زیرا نکات خوبی را آموزش دادیم که می‌تواند در پیشرفت شما در بازی پسرخوانده، تأثیری مثبتی داشته باشد.

اگر شما هم نکته جدیدی از بازی پسرخوانده یاد گرفتید که ما در آموزش به آن اشاره نکردیم و یا اگر انتقادی داشتید حتماً در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

ما تمام تلاشمان را کردیم که بتوانیم بهترین اطلاعات را در ویدیو به شما آموزش دهیم، پس اگر برایتان مفید بود و خوشتان آمد، حتماً ویدیو را لایک و کانال رسانه گیمین را در شبکه‌های اجتماعی مختلف دنبال و سابسکرایب کنید.

نمایش بیشتر

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا