آموزش بازی

آموزش بازی پسرخوانده – قسمت نهم

تماشا در یوتیوب

 

درود به تمامی مخاطبین رسانه گیمین، امروز بعد از مدتی تقریبا طولانی با آموزش بازی پسرخوانده قسمت نهم در خدمت شما هستیم.

در قسمت نهم از آموزش بازی پسرخوانده با ۲ هیرو جدید آشنا شدیم که جزو هیروهای مناطق ۹ و ۵ بازی یعنی عمارت و پاریس، محسوب می‌شوند که قابلیت‌های منحصربه‌فردی دارند.

نام این ۲ هیرو عبارت‌اند از: بیژن سر به زیر (یکی از هیروهای جدید) و مه پیکر با طراحی جالب و قاجاری که از ویژگی‌های کلیدی برخوردار هستند.

در این قسمت‌ها که داریم به هیروها و مناطق آخر بازی نزدیک می‌شویم، سبب شده است تا تعداد هیروهای آموزشی، کم شده تا تخصصی‌تر و با تمرکز بیشتری آموزش داده شوند. هیروهای آخر بازی، از نکات زیادی برخوردار هستند که نباید هیچ‌کدام از آن‌ها را فراموش کرد.

اگر هشت قسمت قبلی را تماشا نکردید، حتماً یک سر به قسمت‌های قبل بزنید، زیرا نکات خوبی را آموزش دادیم که می‌تواند در پیشرفت شما در بازی پسرخوانده، تأثیری مثبتی داشته باشد.

اگر شما هم نکته جدیدی از بازی پسرخوانده یاد گرفتید که ما در آموزش به آن اشاره نکردیم و یا اگر انتقادی داشتید، حتماً در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

ما تمام تلاشمان را کردیم که بتوانیم بهترین اطلاعات را در ویدیو به شما آموزش دهیم، پس اگر برایتان مفید بود و خوشتان آمد، حتماً ویدیو را لایک و کانال رسانه گیمین را در شبکه‌های اجتماعی مختلف دنبال و سابسکرایب کنید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا