آنتی ناخونک

آنتی-ناخونک: بازی Call of Duty: Vanguard – پارت اول

تماشا در یوتیوب

 

با درود خدمت تمامی مخاطبین رسانه گیمین، در جدیدترین قسمت از سری برنامه آنتی ناخونک، به سراغ جدیدترین عنوان از بهترین سری بازی‌های شوتر یعنی بازی Call of Duty: Vanguard رفتیم.

بعد از انتشار چند نسخه، بالاخره سازندگان تصمیم گرفتند تا Call of Duty با موضوع جنگ جهانی دوم بسازند، کاری که قبلاً دو بار در این سری انجام ‌شده بود که انصافاً هر دو بازی به‌خوبی بازیکن را در فضای جنگ جهانی قرار می‌داد و به‌نوعی فضاسازی خوبی داشت.

حالا و در سال ۲۰۲۱ میلادی، بار دیگر این سری می‌خواهد گیمر را در این فضا قرار دهد و حسی ناب را از یک شوتر اول‌ شخص منتقل کند.

داستان بازی از جایی شروع می‌شود که ما به همراه تیمی متخصص که برای مأموریت‌های خاص آموزش‌ دیده‌اند، در سال ۱۹۴۵ راهی هامبورگ می‌شویم تا به‌ قطار نیروهای آلمانی نفوذ و سپس به یکی از پایگاه‌های آن‌ها حمله کنیم، ولی همه‌چیز به‌خوبی پیش نمی‌رود… .

جالب است بدانید که گروه Vanguard یک گروهی واقعی در طول جنگ جهانی دوم بوده‌اند که وظیفه انجام مأموریت‌های خاص و هیجان‌انگیزی را داشته‌اند، از همین رو می‌توان امیدوار بود که با یک داستان هیجان‌انگیز و کاملاً متفاوت، حتی نسبت نسخه WWII در جنگ جهانی دوم روبرو هستیم.

بازی در شروع، روند بسیار سریعی دارد و از کات سین‌های طولانی خبری نیست و خیلی زود و سریع وارد بکش‌بکش و تیراندازی می‌شویم. انصافاً که گیم پلی و گان پلی بازی سریع و بسیار لذت‌بخش است و برخلاف دیگر بازی‌ها با موضوع جنگ جهانی دوم شاهد یک گیم پلی کند نیستیم و کار با سلاح‌ها حسابی شما را به وجد می‌آورد.

ازنظر گرافیک بصری بازی، فرق چندانی با یکی دو نسخه اخیر خود نداشته است و همچنان گرافیکی چشم‌نواز را به مخاطب خود ارائه می‌دهد. از نظر بهینه‌سازی هم‌ بازی عملکرد بدی را نداشته است.

موسیقی در بازی یکی از ارکانی است که باعث می‌شود گیم پلی برای شما لذت‌بخش‌تر شود.

قطعاً بازی Call of Duty: Vanguard هنوز با دوران اوج این سری بازی فاصله دارد، ولی بی‌انصافی است که اگر بگوییم بازی خوبی نیست! اگر از مخاطبین بازی‌های شوتر هستید، اصلاً تجربه این بازی را از دست ندهید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا