آنتی ناخونک

آنتی-ناخونک: بازی فرمانده مقاومت: نبرد آمرلی – پارت چهارم

تماشا در یوتیوب

 

با درود خدمت تمامی مخاطبین رسانه گیمین، با چهارمین قسمت از آنتی ناخونک بازی فرمانده مقاومت: نبرد آمرلی در خدمت شما هستیم.

این بازی در سبک شوتر اول ‌شخص است که در ۱۲ دی ‌ماه منتشر شد. داستان این بازی درباره محاصره شهر آمرلی توسط داعش است که نیروهای مقاومت با فرماندهی شهید حاج قاسم سلیمانی، موفق به شکستن این محاصره می‌شوند.

داستان از جایی شروع می‌شود که کاراکتر اصلی بازی یعنی بصیر، سرگذشت زندگی خود را برای فردی ناشناس تعریف می‌کند. بصیر یکی از سربازان جبهه مقاومت بوده است که تصمیم می‌گیرد برای چند سال، زندگی عادی را پیش ببرد، ولی جنگ هیچ‌ وقت او را رها نمی‌کند و وقتی‌ که خانواده خود را در یک بمباران از دست می‌دهد، دوباره تصمیم می‌گیرد تا به جبهه مقاومت بپیوندد.

بالاخره بعد از سه قسمت، کم‌کم به پایان بازی فرمانده مقاومت: نبرد آمرلی نزدیک می‌شویم. بصیر توانسته خود را به نیروهای مقاومت برساند و سعی در شکاندن محاصره داعش دارند، از طرف دیگر، رامین شخصیت ایرانی بازی هم به همراه یاران خود، موضع‌های اصلی داعش در منطقه را مورد هدف قرار می‌دهند.

حالا از سه لایه محاصره داعش، فقط و فقط یک ‌لایه باقی‌مانده است که نیازمند حمله همزمان نیروهای مقاومت درون شهر و نیروهای بیرون شهر است.

تقریباً به پایان بازی رسیدیم، به‌طوری ‌که قسمت بعدی صددرصد قسمت آخر خواهد بود، ولی تا به اینجا هیچ اسمی از سردار سلیمانی برده نشده است و این مورد بسیار عجیب است، چرا که همه پوسترهای بازی، متعلق به ایشان است و سازندگان حسابی بر روی این شخصیت مانور داده‌اند، شخصیتی که اصلاً تا الآن توی بازی نشان داده نشده است!

خرید بازی فرمانده مقاومت: نبرد آمرلی

دریافت از هیولا

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا