ناخونک

ناخونک: دمو بازی Naxia

تماشا در یوتیوب

 

با درود خدمت تمامی مخاطبین عزیز رسانه گیمین، در جدیدترین قسمت از سری برنامه ناخونک، به سراغ بازی‌ Naxia رفتیم که شاید کمتر کسی بداند که سازنده‌های آن ایرانی هستند.

بازی Naxia که یک بازی در سبک نقش‌آفرینی با المان‌های ماجراجویی است که در حال حاضر به‌صورت Early Acces در استیم منتشر شده است و نسخه دمویی از آن هم به‌صورت رایگان بر روی استیم در دسترس است.

در بازی Naxia شما می‌توانید از بین چهار شخصیت موجود، یک شخصیت را برای بازی کردن انتخاب کنید، البته برای نسخه دمو، فقط یکی از این شخصیت‌ها آزاد است، ولی قطعاً در نسخه اصلی این بازی، همه این چهار شخصیت آزاد و قابل بازی کردن می‌شوند.

نسخه‌ای که ما بازی کردیم و از آن برای شما گیم پلی ضبط کردیم، نسخه‌ی دمو بازی بوده و نسخه کامل بازی نیست.

گیم پلی بازی آنطور که باید و شاید جذاب نیست و نمی‌تواند شما را جذب خود کند، آیتم‌های زیادی در بازی برای استفاده وجود دارند که اصلاً هیچ آموزشی برای استفاده از آن‌ها در بازی به شما داده نمی‌شود که به همین دلیل ممکن است بازی تا حد زیادی گنگ به نظر برسد.

گرافیک بازی هم برای همچین بازی در این سبک خوب و مناسب است. در مورد داستان بازی، توضیح خاصی داده نمی‌شود، البته شاید دلیل اینکه کات سین و توضیحی وجود ندارد، این باشد که نسخه دمو است و هنوز کامل نیست.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا