نوستالژک

نوستالژک: بازی The Elder Scrolls V: Skyrim

در جدیدترین قسمت از سری برنامه نوستالژک، به سراغ بازی The Elder Scrolls V: Skyrim رفته‌ایم. اثری جهان باز که سال ۲۰۱۱ برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها در دسترس قرار گرفت.

بازی The Elder Scrolls V: Skyrim در سبک اکشن نقش‌آفرینی بوده و توانست با ارائه اثری سرگرم‌کننده و متفاوت، خدمت بزرگی نیز به افزایش محبوبیت این سبک کند.

اسکایریم، یک موفقیت تجاری نیز بود و با واکنش‌های مثبتی از سوی منتقدین همراه شد و توانست در ۴۸ ساعت اولیه انتشار، ۳.۵ میلیون نسخه به فروش برساند. همچنین در هفته اول، ۷ میلیون نسخه روانه بازار نمود که نصف این مقدار در دو روز اول به فروش رسید.

اگر شما هم جزو طرفداران آثار نقش‌آفرینی باشید، حتماً اسم The Elder Scrolls V: Skyrim را در کنار بازی پرآوازه‌ای همچون Witcher 3 شنیده‌اید. گرچه در برخی موارد این دو اثر دارای تفاوت‌هایی هستند، اما با نگاه به هسته اصلی و کلیت این دو اثر، می‌توان متوجه شد که مرتبط دانستن این دو بازی با یکدیگر چندان هم غیرمنطقی نیست.

داستان بازی از جایی آغاز می‌شود که شخصیت اصلی بازی به همراه تعدادی از سربازان Stormclack توسط سربازان Imperial دستگیر شده و به یکی از مقرهایشان در شهری به نام Helgen می‌روند.  وی که تنها قربانی بیش نبوده و اشتباهاً در این جنگ دستگیر شده، به همراه دیگر سربازان «استورم کلاک» به صف اعدامیان منتقل می‌شود.

در ادامه بازی، اژدهایی را به سراغ این شهر می‌فرستد تا قهرمان را که تنها چند لحظه تا مرگش فاصله دارد، نجات دهد. با ورود این مهمان ناخوانده، شهر Helgen در آشوب فرو رفته و کاراکتر اصلی به همراه یکی از سربازان Imperial  با یکدیگر همراه شده و سعی دارند تا از این مخمصه آزاد شوند.

داستان The Elder Scrolls V: Skyrim به‌خودی‌خود، بسیار مفصل و پرپیچ و خم است، به‌گونه‌ای که ما در این قسمت از سری برنامه نوستالژک، تنها موفق به طی کردن بخش اندکی از پیش‌نمایش این اثر شدیم.

نمایش بیشتر

۳ دیدگاه

  1. ۱-لطفا از بازی های ایرانی روزهای خاکستری و بازمانده در سایت پاروس گیم هست گیمپلی بگذارید(منظورم آنتی ناخونک یا ناخونک)
    ۲-لطفا خبرهایی از بازی های ایرانی مدافعان سلامت و لایت ریسپانس(همچنین هوی ریچ ریسپانس و رویال ریسپانس خبرهایی هم بدهید)بدهید.
    ۳-لطفا مجدد از رویال ریسپانس و لایت ریسپانس گیمپلی بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا