قلقلک

قلقلک: قسمت دوم – انتظارات گیمرها و بازیسازان از رئیس جمهور آینده

تماشا در یوتیوب

 

با درود خدمت تمامی مخاطبین رسانه گیمین، در جدیدترین قسمت از سری برنامه قلقلک، به سراغ موضوعی حساس و جذابی رفتیم، یعنی اهمیت صنعت بازی‌های ویدیویی، بازیسازان و گیمرها برای رئیس جمهوران گذشته و انتظارات گیمرها و بازیسازان از رئیس جمهور آینده که سعی داریم در قالب نقد طنز به آن بپردازیم.

مهم‌ترین نکته که درباره این قسمت از برنامه قلقلک باید بدانید، این است که ما در این برنامه قصد توهین به هیچ شخصی را نداریم و احترام همه واجب است، فقط سعی می‌کنیم در قالب طنز و یک دیدگاه متفاوت، انتقاد خود را انجام دهیم.

سال‌ها است که بازیسازی و بازی کردن در کشور ما رواج پیدا کرده است، اما آیا مسئول یا رئیس جمهور، گیمرها و بازیسازها را جدی گرفته است؟ گیمرها که همیشه بچه‌هایی عصبی بوده‌اند و بازیسازان هم یا اهمیتی به آن‌ها داده نمی‌شود و یا آنقدر قوانین و ممیزی‌های زیاد، دست و پاگیر آن‌ها می‌شود که نهایتاً یا کار خود را کنار می‌گذارند یا به خارج از کشور می‌روند و به‌نوعی فرار مغزها هم صورت می‌گیرد.

همه ما امید داریم که در دولت آینده، شرایط برای گیمرها بهتر شود و حمایت از بازیسازان مستقل ایرانی صورت گیرد و در نهایت شاهد رشد بازی ایرانی و گیمر ایرانی باشیم.

به امید آن روز که هم حال بازیساز و هم حال بازیباز، خوب باشد تا دیگر نیازی به چنین ویدیوهای طنز و انتقادی نباشد. همه‌ی ما آرزو داریم که بازی‌های ویدیویی در ایران تبدیل به صنعت شود و باید برای رشد این صنعت در ایران، عمل کرد و پیشتاز بود.

نمایش بیشتر

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا