آموزش بازی

آموزش بازی پسرخوانده – قسمت هفتم

تماشا در یوتیوب

 

درود به تمامی مخاطبین رسانه گیمین، امروز با آموزش بازی پسرخوانده قسمت هفتم در خدمت شما هستیم.

در قسمت هفتم از آموزش بازی پسرخوانده با ۲ هیرو جدید آشنا شدیم که هردو آن‌ها جزو هیروهای منطقه ۷ بازی یعنی قبرستون، محسوب می‌شوند و به‌طوری این دو قهرمان، مکمل یکدیگر هستند.

نام این ۲ هیرو عبارت‌اند از: زامبولی و قبرکن که می‌توانند تیم حریف را به‌سختی زیادی بیندازند و شکست این ترکیب، کار ساده‌ای نیست. همچنین برای رسیدن به این منطقه بازی، حداقل به ۲۳۰۰ کاپ نیاز دارید.

در این قسمت‌ها که داریم به هیروها و مناطق آخر بازی نزدیک می‌شویم، سبب شده است تا تعداد هیروهای آموزشی، کم شده تا تخصصی‌تر و با تمرکز بیشتری آموزش داده شوند. هیروهای آخر بازی، از نکات زیادی برخوردار هستند که نباید هیچ‌کدام از آن‌ها را فراموش کرد.

اگر شش قسمت قبلی را تماشا نکردید، حتماً یک سر به قسمت‌های قبل بزنید، زیرا نکات خوبی را آموزش دادیم که می‌تواند در پیشرفت شما در بازی پسرخوانده، تأثیری مثبتی داشته باشد.

اگر شما هم نکته جدیدی از بازی پسرخوانده یاد گرفتید که ما در آموزش به آن اشاره نکردیم و یا اگر انتقادی داشتید، حتماً در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

ما تمام تلاشمان را کردیم که بتوانیم بهترین اطلاعات را در ویدیو به شما آموزش دهیم، پس اگر برایتان مفید بود و خوشتان آمد، حتماً ویدیو را لایک و کانال رسانه گیمین را در شبکه‌های اجتماعی مختلف دنبال و سابسکرایب کنید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا