آنتی ناخونک

آنتی-ناخونک: بازی فرمانده مقاومت: نبرد آمرلی – پارت آخر

تماشا در یوتیوب

 

با درود خدمت تمامی مخاطبین رسانه گیمین، با پنجمین و آخرین قسمت از آنتی ناخونک بازی فرمانده مقاومت: نبرد آمرلی در خدمت شما هستیم.

این بازی در سبک شوتر اول ‌شخص است که در ۱۲ دی ‌ماه منتشر شد. داستان این بازی درباره محاصره شهر آمرلی توسط داعش است که نیروهای مقاومت با فرماندهی شهید حاج قاسم سلیمانی، موفق به شکستن این محاصره می‌شوند.

بالاخره در این قسمت به پایان بازی فرمانده مقاومت: نبرد آمرلی رسیدیم. البته پایان بازی، باز بود و باید منتظر قسمت‌های بعدی بازی فرمانده مقاومت باشیم.

پایان‌بندی بازی، می‌توانست خیلی از این بهتر باشد و پایانی که شما می‌بینید، زیاد راضی‌کننده و دلچسب نیست، چون شما آدم‌های زیادی را کشتید تا آزادی به‌دست بیاید، ولی اصلاً در پایان بازی نشان نمی‌دهد که آیا آمرلی به‌صورت کامل آزاد شد یا خیر؟ یا اصلاً از سرنوشت رامین مطلع نشدیم.

در این قسمت، فقط در یک کات سین ۱۰ ثانیه‌ای، بالاخره سردار سلیمانی به بازی آمد، البته نه دیالوگی دارد و نه‌ حرفی می‌زند، فقط دست بصیر را می‌گیرد و او را از خاک بلند می‌کند، همین!

در واقع، سردار سلیمانی هیچ نقش خاصی در داستان بازی ندارد، با اینکه منادیان بصیرت بر روی نام ایشان حسابی مانور داده بود و همه انتظار چیز دیگری را داشتند.

انتظار می‌رود که این بازی نسخه‌های دیگری هم داشته باشد و در آن نسخه‌ها سردار سلیمانی نقش پررنگ‌تری داشته باشد، البته اگر بازی‌های بعدی مثل این بازی پر از مشکلات باشد، قطعاً نمی‌توانند ادامه پیدا کنند.

در نهایت، فرمانده مقاومت: نبرد آمرلی، یک بازی با داستانی زیبا است که ارزش تجربه کردن را دارد، ولی مشکلات بازی واقعاً به این تجربه صدمه وارد می‌کنند.

خرید بازی فرمانده مقاومت: نبرد آمرلی

دریافت از هیولا

نمایش بیشتر

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا