ناخونک

ناخونک: بازی Sniper: Ghost Warrior Contracts 2

در برنامه ناخونک امروز، به سراغ یکی از بهترین آثار شبیه‌ساز استفاده از اسلحه تک‌تیرانداز، یعنی بازی Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 رفته‌ایم. استودیو سازنده، این بار پس از آزمون خطاهای بسیاری که در نسخه‌های پیشین انجام داد و حتی به سراغ ارائه Sniper: Ghost Warrior در قالب یک اثر جهان باز نیز رفت، از شکست‌های خود درس گرفته و این بار اثری کامل‌تر را ارائه می‌دهد.

در مرحله ابتدایی، بازی چهار هدف را برای شما در نقشه مشخص می‌کند و باید یکی پس از دیگری آن‌ها را از پای درآورید که البته در این ناخونک، ما موفق شدیم دو تا از این اهداف را از سر راه خود برداریم.

بازی Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 همچون نسخه‌های پیشین این سری، هیجان استفاده از یک اسلحه تک‌تیرانداز حرفه‌ای را با مخفی‌کاری تلفیق کرده و به‌خوبی حس و حال قرار گرفتن در موقعیت یک کماندوی زبده را به شما القا می‌کند.

همچنین در این اثر، شاهد فراهم آوردن شرایطی بهتر و باکیفیت‌تر در استفاده از اسلحه تک‌تیرانداز، به‌علاوه اهدافی با فاصله‌های دور و استراتژی‌های جالب برای از بین بردن آن‌ها هستیم. مواردی که در کنار هم باعث می‌شوند تا تجربه جدیدترین اثر استودیو CI Games بیش ‌از پیش هیجان‌انگیز و تکرارنشدنی باشد.

بازی Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 همچون نسخه‌های پیشین با استفاده از موتور کرای ‌انجین ساخته ‌شده و از حیث ارائه مناظری که جزئیات بصری مناسبی دارند، در سطح نه ایدئال، ولی قابل قبولی است.

محیط‌های بازی تنوع خوبی دارند و گاهی شما را به منطقه‌ای نسبتاً سرسبز می‌برند و گاهی هم در محیطی خشک و بیابانی باید به دنبال شکار اهدافتان باشید که انصافاً هم در هر حالت، کیفیت کلی طراحی محیط‌ها، راضی‌کننده است.

به‌طور کلی، Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 اثری است که می‌تواند به‌خوبی طرفداران سبک شوتر را سرگرم کند و حداقل یک‌بار تجربه آن به علاقه‌مندان سبک شوتر توصیه می‌شود.

شما گیمینی عزیز هم می‌توانید نظرات خود را درباره این اثر و آیتم ناخونک امروز با ما به اشتراک بگذاری.

نمایش بیشتر

۳ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا