قلقلک

قلقلک: قسمت اول – گیم و استریم از دیدگاهی اشتباه

 

با درود خدمت تمامی مخاطبین رسانه گیمین، ما همیشه در رسانه گیمین سعی می‌کنیم با اضافه کردن بخش‌های جدید و تازه، فضایی غیرتکراری را برای شما ایجاد کنیم. حال امروز، زمان آن رسیده که اولین قسمت از ویژه برنامه طنز قلقلک  را به همراه شما عزیزان داشته باشیم.

قلقلک جدیدترین اثر گیمین است که در این برنامه سعی می‌کنیم نسبت به اتفاقاتی که در دنیای گیم، استریمینگ، تولید محتوا و هرچیزی که مربوط به بازی‌های ویدیویی است را در قالب نقد طنز و همینطور نقد جدی و مخلوطی از این دو را به شما ارائه دهیم و نظر خودمان را درباره اتفاقاتی که می‌افتد، با شما به اشتراک بگذاریم.

در اولین قسمت از برنامه قلقلک، ما به سراغ موضوعی رفتیم که سال‌ها است که گیمرها و جدیداً استریمرها و تولیدکنندگان محتوا را اذیت می‌کند، یعنی متاسفانه دیدگاه اشتباه صداوسیما راجع‌به گیمرها و استریمرها؛ در این قسمت به نقد حرف‌هایی که در برنامه انرژی مثبت شبکه خوزستان  زده شده است، پرداختیم و سعی کردیم وجدان بعضی‌ها را یک قلقلک حسابی بدهیم.

نظر شما دراین‌باره چیست؟ در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید و همینطور پیشنهادات و انتقادات خود را به ما انتقال دهید که این برنامه را هرچه بهتر اجرا و به نمایش شما عزیزان بگذاریم.

نمایش بیشتر

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا