آموزش بازی

آموزش بازی پسرخوانده – قسمت هشتم

تماشا در یوتیوب

 

درود به تمامی مخاطبین رسانه گیمین، امروز با آموزش بازی پسرخوانده قسمت هشتم در خدمت شما هستیم.

در قسمت هشتم از آموزش بازی پسرخوانده با ۲ هیرو جدید آشنا شدیم که هردو آن‌ها جزو هیروهای منطقه ۸ بازی یعنی ژاپن، محسوب می‌شوند که قابلیت‌های منحصربه‌فردی دارند.

نام این ۲ هیرو عبارت‌اند از: خلیل جنی و تاکایا تاتسو که جزو محبوب‌ترین و قوی‌ترین هیروهای بازی پسرخوانده هستند. برای رسیدن به این منطقه از بازی، حداقل به ۲۶۰۰ کاپ نیاز دارید.

در این قسمت‌ها که داریم به هیروها و مناطق آخر بازی نزدیک می‌شویم، سبب شده است تا تعداد هیروهای آموزشی، کم شده تا تخصصی‌تر و با تمرکز بیشتری آموزش داده شوند. هیروهای آخر بازی، از نکات زیادی برخوردار هستند که نباید هیچ‌کدام از آن‌ها را فراموش کرد.

اگر هفت قسمت قبلی را تماشا نکردید، حتماً یک سر به قسمت‌های قبل بزنید، زیرا نکات خوبی را آموزش دادیم که می‌تواند در پیشرفت شما در بازی پسرخوانده، تأثیری مثبتی داشته باشد.

اگر شما هم نکته جدیدی از بازی پسرخوانده یاد گرفتید که ما در آموزش به آن اشاره نکردیم و یا اگر انتقادی داشتید، حتماً در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

ما تمام تلاشمان را کردیم که بتوانیم بهترین اطلاعات را در ویدیو به شما آموزش دهیم، پس اگر برایتان مفید بود و خوشتان آمد، حتماً ویدیو را لایک و کانال رسانه گیمین را در شبکه‌های اجتماعی مختلف دنبال و سابسکرایب کنید.

نمایش بیشتر

۳ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا