ناخونک

ناخونک: بازی پروانه: میراث نگهبانان نور

تماشا در یوتیوب

 

با درود خدمت تمامی مخاطبین رسانه گیمین، در جدیدترین قسمت از سری برنامه ناخونک، به سراغ بازی پروانه: میراث نگهبانان نور رفتیم.

پروانه، یک بازی در سبک اکشن ماجراجویی است که حال و هوایی متفاوت با دیگر بازی‌های ایرانی در این سبک دارد و اگر بگوییم که پروانه: میراث نگهبانان نور بهترین بازی ایرانی در این سبک است، اغراق نکرده‌ایم.

برخلاف اکثر بازی‌های ایرانی، قهرمان این بازی نه یک مرد بالغ، بلکه پسری نوجوان به اسم فادیا است. فادیا در منطقه‌ای به اسم ناریا زندگی می‌کند. در دنیای بازی، موجودات شیطانی به اسم خزدک وجود دارد که از گذشته، کل این سرزمین را مورد تصرف خود داشتند، ولی با درایت رائد و مردم آن منطقه، این موجودات پلید برای مدتی طولانی از بین رفته بودند تا بالاخره بعد از سال‌ها دوباره سروکله آن‌ها پیدا شده است.

در ناریا اگر شخصی به مریضی به اسم رنگی شدن دچار شود، می‌تواند باعث به وجود آمدن دوباره خزدک‌ها شود. گرافیک بازی قابل‌قبول است و با اینکه سال‌ها از انتشار این بازی می‌گذرد، هنوز هم گرافیک بازی زیبا است. بازی از نظر گیم پلی، پیچیدگی خاصی ندارد، شما می‌توانید در بازی دو سلاح فلاخن و شمشیر را با خود داشته باشید که با شمشیر می‌توانید دو نوع ضربه ساده و قدرتی را بر پیکر خزدک‌ها وارد کنید.

یکی از ویژگی‌های مهم بازی، کات سین‌های فوق‌العاده، همراه با دوبله‌های جذاب و دل‌نشین است. در این بازی، حتی کاراکترهای فرعی هم ‌صدا و شخصیت مخصوص خود را دارند و این مورد در بین بازی‌های ایرانی، تقریباً بی‌نظیر است.

پروانه: میراث نگهبانان نور بازی است که می‌تواند حسابی شما را سرگرم خود کند، علی‌الخصوص اگر در سن نوجوانی هستید، این بازی حسابی به شما توصیه می‌شود، چون کاراکتر بازی یعنی فادیا، دقیقاً هم سن و سال شما است و حسابی می‌توانید با او ارتباط برقرار کنید و جذبش شوید.

اگر به دنبال تجربه یک بازی ایرانی همراه با داستانی پر از رمز و رازهای مخوف هستید، پروانه، یک انتخاب خوب برای شما است. شما می‌توانید پروانه را از طریق مارکت هیولا خریداری کنید.

نمایش بیشتر

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا