معرفی بازی

معرفی بازی Eli Was Sad


بازی Eli Was Sad یک بازی کژوال و ساده در سبک پازل است که توسط تیم سه‌نفره Super Tiny Games برای بازار بین‌المللی ساخته شده است.

این بازی با پازل‌های که قبلاً تجربه کرده‌اید، کمی متفاوت است و سازندگان در عین سادگی، توانسته‌اند خلاقیت‌هایی را ارائه کنند.

سازوکار بازی از همان الگوهای قدیمی پیروی می‌کند، اما این دفعه در یک طرح و قالب جدید که ممکن است در ابتدای بازی به همین دلیل، بازی برایتان کمی گنگ و نامفهوم باشد.

بازی دارای نکته‌ی مهمی است که اگر سازندگان در اجرای آن بیشتر تمرکز می‌کردند، می‌توانست از نکات مثبت بازی باشد. این بازی موبایلی در کنار پازل، داستانی ساده و تکراری را روایت می‌کند که وجود آن، گنگی بازی را از بین می‌برد، اما وظیفه خود که روایت داستان است را به‌خوبی انجام نمی‌دهد.

داستان بازی از این قرار است که اِلی، شخصیت اصلی داستان، در یک خانواده فقیر زندگی می‌کند. از قضا مادر او، مبتلا به یک بیماری مرموز می‌شود و موجوداتی شیطانی به مزرعه کوچک آن‌ها هجوم می‌آورند و تمام گیاهان مزرعه را می‌خورند. در روزی که او بسیار غمگین است، یک پری به کمک او می‌آید و یک عصای جادویی برای مقابله با موجودات شیطانی به او می‌دهد.

مکانیزم بازی به این صورت است که شما تنها دارای ۳ گیاه هستید و آن موجودات شیطانی در زمانی معلوم به آن‌ها هجوم می‌آوردند و شما باید در ثانیه‌ای مشخص، با عصای جادویی خود به آن‌ها زده تا تمام آن‌ها نابود شوند و کمترین آسیب به مزارع شما برسد.

تنوع مراحل بازی نسبتاً خوب است و هرچه جلوتر می‌روید، بازی پیشرفت می‌کند. بازی دارای ۴ بخش اصلی گیم پلی است؛ پازل‌های الی، پازل‌های کریستال، پازل‌های مخفی و پازل‌های اضافی که مجموعاً دارای ۹۰ مراحل مختلف است.

بازی Eli Was Sad رایگان بوده و دارای پرداخت درون برنامه‌ای است و تنها می‌توانید از مارکت گوگلی پلی، آن را دانلود و نصب کنید. همانطور که گفتیم، بازی فقط برای مارکت بین‌المللی ساخته شده است، اما پرداخت‌های درون برنامه‌ای بازی، دارای درگاه شاپرک، برای کاربران ایرانی است.

تیم Super Tiny Games با ریسک و خطر کمی، شروع به کار کردند که فعالیت آن‌ها می‌تواند امیدوارکننده باشد. این بازی می‌تواند شما را برای ساعاتی سرگرم کند که تجربه آن، خالی از لطف نیست.


Eli Was Sad

پازل

موبایل

Super Tiny Games

Super Tiny Games

یونیتی

۱۳۹۹

دانلود

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا