معرفی بازی

معرفی بازی شلمرود افسانه‌ای


سال‌های سال است که بازی‌های موبایلی، به خاطر در دسترس بودن همگان، طرفداران بسیار زیادی را جذب خود کرده است و یکی از موفق‌ترین بازی‌های موبایلی که سال‌های سال است مخطبان خود را دارد، بازی Candy Crush Saga است که فرقی ندارد شما یک گیمر حرفه‌ای باشید یا فردی که هیچ آشنایی با بازی‌های ویدیویی نداشته باشد، این بازی شما را جذب خود می‌کند.

طی این سال‌ها، بازی‌های زیادی از این بازی الهام گرفته‌اند که از حق نگذریم بعضی‌هایشان خلاقیت بسیار زیادی داشته‌اند.

شلمرود افسانه‌ای، یکی از بازی‌هایی است که با داشتن الهاماتی از یکسری بازی‌ها و تلفیق آن با مجموعه‌هایی از خلاقیت، توانسته است به یک ترکیب دوست داشتنی و قابل احترام تبدیل شود.

در بازی‌هایی مانند Candy Crush و بازی‌هایی در این سبک، این‌گونه است که شما باید با جابجا کردن آیتم‌ها، سه آیتم مشابه را در کنار هم قرار دهید.

اما در شلمرود افسانه‌ای، این‌گونه است که شما باید با کشیدن انگشتان خود، یک یا چند آیتم مشابه را به هم وصل کنید و آن‌ها را از بین ببرید. شما با از بین بردن این آیتم‌ها، ضربه‌ای هم به گوسفندان می‌زنید.

در کل، مکانیزم بازی در عین ساده بودن، جذاب هم هست.

در بازی یکسری قهرمان‌ها وجود دارد که هرکدام از آن‌ها، یک پیشینه داستانی برای خود دارند که شما با باز کردن هرکدام از قهرمانان، قابلیت جدیدی را برای خود باز می‌کنید.

مثلاً با پر شدن نوار یکی از قهرمانان، یک بمب برای شما می‌اندازد که شما می‌توانید با منفجر کردن آن، تعداد زیادی از آیتم‌ها را از بین ببرید.

البته تعداد این قهرمانان کم نیست ولی شما می‌توانید تنها پنج قهرمان را برای خود فعال داشته باشید و همینطور قهرمانان خود را ارتقاء دهید.

در مجموع، این بازی یکی دیگر از بازی‌های سرگرم‌کننده پلتفرم موبایل است که می‌تواند شما را سرگرم کند، البته این بازی جدیداً منتشر شده است و اگر سازنده‌های بازی، پشتیبانی خوبی از آن بکنند، بازی می‌تواند از چیزی که هست خیلی بهتر شود و تا سال‌های سال روی موبایل کاربران نصب باشد.

پس اگر از بازی‌هایی مانند Candy Crush خسته شده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم حتماً سری به این بازی خوش‌ساخت بزنید.


شلمرود افسانه‌ای

تفننی

موبایل

استودیو قلنج

استودیو قلنج

یونیتی

۵ مهر ۱۳۹۹

دانلود

 

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا