معرفی بازی

معرفی بازی Quiz of Kings

 


بازی Quiz of Kings یکی از بازی‌های معروف در ایران است که طرفداران زیادی دارد، این بازی توانسته است لقب بزرگ‌ترین بازی آنلاین ایران را نصیب خود کند. بازی Quiz of Kings در سبک کلمات و دانستنی است که از حق نگذریم ما شاهد یکی از متفاوت‌ترین بازی‌های ایرانی هستیم.

مکانیزم بازی اینگونه است که شما ابتدا حریف خود را پیدا می‌کنید و بعد از بین سه موضوع داده شده (که تمام این موضوعات از بین موضوعات اطلاعات عمومی، ورزشی، مذهبی، بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی و… انتخاب شده است) یک موضوع را انتخاب می‌کنید، بعد از آن شما طی شش مسابقه سه سواله به مسابقه با حریف خود می‌پردازید که هر کس دور بیشتری را برده باشد، برنده بازی است. بازی دارای قسمت دیگری به نام بازی گروهی است که شما با درست کردن و یا عضو شدن در یک گروه می‌توانید بازی را به‌طور گروهی بازی کنید، همینطور شما می‌توانید با پیدا کردن نام کاربری هر شخص، آن را به مسابقه دعوت کنید.

همچنین شما در قسمت رکورد، می‌توانید اطلاعات خود را محک بزنید و خود را به چالش بکشید، اما این تمام جذابیت‌های Quiz of Kings نیست بلکه بازی دارای قسمت جذاب دیگری به نام لیگ ستارگان است که شدیداً سرگرم‌کننده است.

در هر مسابقه قسمتی هم به نام گفت‌وگو وجود دارد که شما در آن می‌توانید با حریف خود مکالمه و کل‌کل کنید که به جذاب‌تر شدن بازی کمک می‌کند و حتی در بازی می‌توانید سؤالات خودتان را به بازی پیشنهاد کنید و یا داوری کنید که کدام سؤال درست و کدام غلط است.

البته به این نکته هم باید اشاره کنیم که شما می‌توانید تنها پنج بازیِ در حال برگزاری داشته باشید که اگر بیشتر می‌خواهید بازی کنید باید سکه‌های خود را خرج کنید.

خرید درون برنامه‌ای هم در بازی وجود دارد که شما می‌توانید با خرید سکه، بیشتر بازی کنید و با خرید سرویس کوییز پلاس، وارد دنیای جدیدی از بازی شوید.

در کل این بازی هم می‌تواند شما را سرگرم کند و هم اطلاعات شما را بیشتر کند، پس نصب این بازی را به تمام دارندگان تلفن همراه پیشنهاد می‌کنیم.


Quiz of Kings

کلمات و دانستنی‌

موبایل

Quiz of Kings (شرکت دانش پروران امیرکبیر)

Quiz of Kings

یونیتی

۴ مهر ۱۳۹۴

۱- برنده همای زرین بهترین به‌روزرسانی از نگاه مردم در هشتمین جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران

۲- برترین بازی کلمات و دانستنی در جشنواره وب و موبایل (۱۳۹۵ – ۱۳۹۶)

۳- بهترین بازی مردمی در ششمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران

۴- نامزد جایزه بهترین بازی در جریان در نخستین جشنواره ویگما

quiz of kings - کوییز آف کینگز

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا