معرفی بازی

معرفی بازی پر سلاح


در مصرف تیر و تفنگ صرفه‌جویی نفرمایید!

بازی پر سلاح بازی‌ای در سبک اکشن با دوربین اول ‌شخص، ساخته‌ی استودیو ناطور گیمز است. این استودیو بازیسازی، پیش ‌از این، بازی‌های اندرویدی دیگری همچون انتقام کرگدن و کلمارپیچ را نیز منتشر کرده است که آثار قابل قبولی بوده‌اند. این بار پر سلاح، یک بازی با تم متفاوت نسبت به ساخته‌های گذشته ناطور گیمز است.

در این بازی اول‌ شخص، کاراکتر تحت کنترل شما در یک سنگر قرار گرفته و با نابود کردن دشمنان از سنگر خود دفاع می‌کند. علاوه بر این، با نابود کردن هر دشمن، سکه به‌دست می‌آورید و با استفاده از این سکه‌ها، می‌توانید برخی از سلاح‌ها را آزاد کنید.

موضوعی که از نام بازی نیز پیدا است، تعداد و تنوع بسیار بالای سلاح در آن است. هر سلاحی را که خریداری کنید، به‌طور خودکار در یکی از سه قسمت سنگرتان جای ‌داده می‌شود.

به‌طورکلی از این سه قسمت، سمت راست و چپ، برای سلاح‌های خودکار بوده و در بخش میانه سنگر، سلاح‌هایی قرار می‌گیرند که دقیقاً به مکانی که شما نشانه می‌گیرید، شلیک می‌کنند.

در حال حاضر ۲۰ سلاح متنوع در بازی، قابل خریداری است که هرکدام، عملکرد مخصوص به خود را دارند. برخی سلاح‌ها، همچون تک‌تیرانداز، مسلسل و بازوکا در واقعیت نیز وجود دارند و اکثر سلاح‌های موجود در بازی، همچون تفنگ موجی، دست سایبرگ و اسلحه یخی، تخیلی هستند.

همچنین، تعدادی از سلاح‌های موجود در بازی، همچون مسلسل که از ابتدا در اختیار شما هست، توسط شما کنترل می‌شود و تعداد بسیار زیادی از سلاح‌ها، نیمه‌خودکار می‌باشند.

بازی در ابتدا بسیار آسان شروع می‌شود. به‌گونه‌ای که عبور نکردن از مراحل، سخت‌تر از برنده شدن در آن‌ها است، اما بازی این‌گونه پیش نمی‌رود و آنقدر دشمن‌های قدرتمند و مختلف در برابر شما قرار می‌دهد که شکست دادن آن‌ها نیاز به استفاده از سلاح‌های زیاد و قدرتمندتر دارد.

همچنین دشمنان به‌طورکلی از طریق زمین و آسمان به شما حمله می‌کنند. البته برخی محیط‌ها همچون دریا، قدری متفاوت است. اگر نتوانستید دشمنان را پیش از شلیک موشک‌هایشان نابود کنید، نگران نباشید، چون می‌توانید موشک‌های دشمنان را نیز در حال حرکت نابود کنید.

علاوه بر این، پس از عبور از هر ۹ مرحله، یک مرحله وجود دارد که در آن، ضمن مبارزه با دشمنان معمولی باید با یک باس‌فایت نیز مقابله کنید.

البته، تنها راه مقابله با دشمنان، استفاده از سلاح‌ها نیست. در بخش قدرت دهنده‌ها، شما می‌توانید حداکثر ۵ ویژگی را همراه خود به نبرد ببرید. این ویژگی‌ها، نیاز به مصرف انرژی‌ای دارند که پیش از شروع جنگ ذخیره کرده‌اید.

نحوه استفاده از آن‌ها به این شکل است که دست خود را از روی صفحه موبایل برداشته و با ظاهر شدن قابلیت‌ها، یکی را انتخاب می‌کنید. به‌طورکلی در حال حاضر، بازی دارای ۱۱ قابلیت است که هرکدام در جای خود می‌توانند بسیار مفید باشند. استفاده از آن‌ها تا زمانی که انرژی کاراکتر تمام نشده است، محدودیتی ندارد.

همچنین، حضور نوار انرژی در بازی، باعث می‌شود که نتوانید مدت‌زمان زیادی را به شکل متوالی در آن سپری کنید و برای پر شدن این نوار باید دقایقی را صبر کنید یا از الماس‌هایتان استفاده کنید.

الماس‌ها در بازی، اغلب با انجام دادن مأموریت‌ها یا رسیدن به دستاوردها، به‌دست می‌آید. البته برای خرید برخی سلاح‌ها به الماس نیاز پیدا می‌کنید.

تعدادی گجت نیز در بازی وجود دارد که برای به‌دست آوردن آن‌ها باید صندوقچه‌هایی را به‌دست آورید. این صندوقچه‌ها به‌طورمعمول پس از رسیدن به یک سطح جدید، در دسترس قرار می‌گیرند. با باز شدن قفل هر گجت، می‌توانید با پرداخت مقداری سکه، آن را استفاده کنید. دست قدرت، میدان مین و سپر دفاعی، از جمله این گجت‌ها هستند که جذابیت بازی را بیشتر می‌کنند.

بازی پر سلاح یک بازی چندان نوآورانه نیست، اما می‌تواند با ارائه یک حس اکشن شلوغ و پر سروصدا، از نبرد با دشمنانی که به سویتان سرازیر می‌شوند، شما را برای مدت‌زمان زیادی سرگرم کند.


پر سلاح

اکشن

موبایل

ناطور گیمز

ناطور گیمز

یونیتی

۱۳۹۷

دانلود

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا