معرفی بازی

معرفی بازی شوترلند


بازی شوترلند محصول شرکت ای من گیمز، یک بازی در سبک دفاع از قلعه است که به‌تازگی برای پلتفرم موبایل و سیستم عامل اندروید منتشر شده است.

اگر از بازی‌های کارتی خوشتان می‌آید، بهتر است نگاهی به این بازی داشته باشید.

مکانیزم بازی به این شکل است که با استفاده از کارت‌هایی که در اختیارتان قرار می‌گیرد، نباید بگذارید کسی وارد مزرعه شما شود. در این بازی هم مثل اکثر بازی‌های کارتی، ارتقاء کارت‌ها بسیار در روند گیم پلی بازی تأثیر بسیاری دارد و رکن اصلی این گونه بازی‌ها، همین ارتقاء کارت‌ها است.

در بازی، دو نوع ارتقاء کارت وجود دارد، نوع اول در روند گیم‌ پلی بازی است و اساساً کار اصلی شما در گیم پلی، نوع دوم هم مثل بقیه بازی‌ها مثل Clash Royal است و شما باید با پیدا کردن کارت از صندوق، به ارتقاء آن کارت بپردازید.

همانطور که پیش‌تر اشاره شد، کار اصلی شما در گیم‌ پلی، ترکیب و ارتقاء مدافعان است. در بازی شما دارای کارت‌هایی هستید به نام تک‌تیرانداز، سنگی، آتشی و… که کارایی هرکدام متفاوت است. برای مثال، کارت سنگی، سنگ پرتاب می‌کند و کارت یخی، یخ پرتاب می‌کند که باعث کند شدن مهاجم می‌شود.

شما باید با ترکیب مدافع‌ها، لول مدافع را بالا ببرید تا با قدرت بیشتری دفاع کند. بازی شوترلند فعلاً دارای پنج منطقه است که شما با رسیدن به امتیاز مدنظر، آن منطقه را تمام می‌کنید و وارد منطقه جدید بازی می‌شوید.

در بازی، آخر هر موج باید با غول آن موج مبارزه کنید که بیشتر شبیه هم هستند و چالش خاصی ندارند.

در کل بازی شوترلند، بازی سرگرم‌کننده‌ای است که بهتر است در مواقعی که از بازی‌های کارتی آنلاین و چالش‌برانگیز اعصابتان خرد شده بود، نگاهی به این بازی تقریباً بدون چالش داشته باشید تا اعصابتان آرام شود.


شوترلند

دفاع از قلعه / تفننی

موبایل

ای من گیمز

ای من گیمز

یونیتی

۱۳۹۹

۱- مقام اول در رویداد کژوال‌ کمپ کافه ‌بازار در سال ۹۹

۲- منتخب مردمی رویداد بازینو ۱۴۰۰

دریافت از بازار

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا