معرفی بازی

معرفی بازی سرزمین دندان‌ها


بازی سرزمین دندان‌ها اولین ساخته استودیو بازیسازی بیکران است. این بازی در سبک استراتژی بوده و در آن باید با استفاده از ارتش دندان‌ها، برابر میکروب‌ها مقاومت کنید.

به‌طورکلی بازی سرزمین دندان‌ها را می‌توان مشابه آثار قدیمی‌ای همچون Plants vs Zombies دانست، با این تفاوت که در سرزمین دندان‌ها، از هر منظر شاهد یک گیم پلی کامل‌تر و جذاب‌تر هستیم.

مأموریت بازیباز در این بازی، استفاده از دندان‌ها برای مقابله با میکروب‌ها است. در حال حاضر، بازی دارای ۱۲ کارت مربوط به دندان‌ها است. البته پیش ‌از اینکه دندان‌ها را وارد زمین‌ بازی کنید، یک قهرمان نیز در اختیار دارید که ضمن قدرت بیشتر، دارای قابلیت‌هایی است که می‌تواند در زمان مناسب، شما را از شکست نجات دهد.

در صورتی ‌که میکروب‌ها بیش ‌از حد پیشروی کرده و به مینای دندان برسند یا قهرمان کشته شود، مرحله را باخته‌اید.

همچنین هرکدام از دندان‌های بازی و قهرمان، قابلیت ارتقاء نیز دارند. برای انجام هر ارتقاء نیاز به کارت و سکه کافی دارید. کارت‌ها با برد در مراحل مشخصی، به‌عنوان جایزه و سکه‌ها نیز با برد در هر مرحله به کاربر داده می‌شوند. هرچقدر لول کاراکتر موردنظر بیشتر باشد، باید برای ورود آن به زمین ‌بازی، مدت ‌زمان بیشتری را صبر کنید.

هرکدام از کاراکترها نیز از عملکرد متفاوتی برخوردارند. برخی از آن‌ها مانند خمیر دون، می‌توانند دشمنان را با ورود به زمین‌ بازی از هر فاصله‌ای مورد هدف قرار دهند. برخی نیز عملکرد کوتاه‌بردتری دارند و تنها تا چند خانه دورتر، می‌توانند به دشمنان آسیب برسانند. برخی دیگر نیز عملکرد تله‌ای دارند و به‌عنوان ‌مثال با رسیدن دشمن به آن‌ها منفجر شده و هر تعداد دشمن در آن خانه را از بین می‌برند.

بازی در حال حاضر، دارای ۵۰ مرحله است. عبور از این مراحل در ابتدا آسان است و نیاز به فکر کردن یا به کار بردن استراتژی خاصی ندارد، اما پس از چند مرحله بازی، می‌تواند شما را شدیداً به چالش کشیده و وادار به استفاده از استراتژی‌های مختلف کند.

در اکثر مراحل بازی، شما باید با انتخاب ۶ عدد از کاراکترهای بازی، وارد زمین نبرد شوید، اما در این‌ بین، مراحل اندکی نیز وجود دارند که قدری متفاوت بوده و در آن‌ها باید مأموریت‌های مشخصی را به انجام برسانید. به‌علاوه در مراحل مشخصی، باید ضمن مبارزه با دشمنان معمولی، با یک باسفایت غول‌پیکر روبرو شوید.

دشمنان بازی نیز از تنوع زیادی برخوردار هستند. این تنوع البته تنها در ظاهر این موجودات نبوده و هرکدام آن‌ها از عملکرد، میزان سلامتی، سرعت و قدرت متفاوتی برخوردارند.

اما سرزمین دندان‌ها تنها محدود به حالت آفلاین نیست، این اثر دارای یک حالت آنلاین نیز می‌باشد. برای ورود به حالت آنلاین، باید حداقل تا سطح ۲۳ برسید تا بتوانید از طریق منو، وارد بخش میدان نبرد شوید. در این بخش می‌توانید با بازیبازهای دیگر به تجربه آنلاین این بازی بپردازید.

در این حالت، شما با یک کاربر دیگر به رقابت می‌پردازید، به این شکل که ابتدا چند کاراکتر با توجه به استراتژی خودتان و به یک‌ میزان مشخص، وارد زمین ‌بازی می‌کنید و سپس با شروع بازی، هرکدام از بازیبازها که بتواند در یک مدت‌ زمان مشخص، دشمنان بیشتری را نابود کند، برنده خواهد شد.

درست است که کلیت بازی سرزمین دندان‌ها به بازی‌هایی همچون Plants vs Zombies مشابهت دارد، اما این اثر از جهات زیادی، حرف‌های جدیدی برای گفتن دارد که می‌تواند روز به‌ روز نیز پیشرفت کرده و ما را به آثار آینده استودیو بیکران نیز امیدوار کند.


سرزمین دندان‌ها

استراتژی

موبایل

استودیو بازیسازی بیکران

استودیو بازیسازی بیکران

یونیتی

۱۳۹۹

دانلود

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا