معرفی بازی

معرفی بازی سین جیم: اسم و فامیل آنلاین


بازی سین جیم با رفتن به سراغ یکی از خاطره‌انگیزترین بازی‌های خانوادگی در ایران، آن را به طرق مختلفی به تصویر می‌کشد. اسم و فامیل نام این بازی است که این بار به‌صورت یک بازی اندرویدی به تجربه آن خواهیم پرداخت.

سین‌ جیم، در واقع تلفیقی از اسم و فامیل اصلی را به همراه قوانین مدرن ارائه می‌دهد. همچنین بازی دارای حالت‌های مختلفی است که به ارائه یک تجربه کامل‌تر، کمک شایانی می‌کند.

اولین حالت بازی، بازی سرعتی است. در این بخش، بازیباز تنها با یک کاربر دیگر به رقابت خواهد پرداخت و همچنین قوانین بازی نسبت به اسم و فامیلی که همه ما می‌شناسیم، قدری متفاوت است.

اولین تفاوت آن، انتخاب حرف آغازین کلمات است که در این بخش بازی، آن را به‌صورت خودکار و با استفاده از هوش مصنوعی مشخص می‌کند. علاوه بر این، در این بخش دارای محدودیت بالای استفاده از حروف هستیم که به چالش‌برانگیزتر شدن آن کمک کرده و همچنین با مدت‌زمان کوتاه یک‌دقیقه‌ای این بخش، همخوانی دارد.

دومین بخش که بیشترین شباهت را به اسم و فامیل دارد، با نام نوستالژی در بازی قرارگرفته است.

در این بخش، ابتدا ۴ بازیکن مشخص‌ شده و سپس به‌صورت خودکار، یکی از بازیکن‌ها به انتخاب حرف موردنظر، از بین ۴ انتخاب ممکن می‌پردازد. در ادامه باید در مدت‌زمان ۸۰ ثانیه‌ای بازی، به نوشتن کلمات بپردازیم که در این بخش نیز با محدودیت در انتخاب حروف روبرو هستیم که به‌منظور جلوگیری از تقلب در بازی تعبیه‌ شده است. در بخش نوستالژی، رقابت در دو نوبت انجام می‌شود تا برنده آن مشخص شود.

علاوه بر این دو بخش، بازی سین جیم دارای یک بخش دیگر نیز هست که در پایین منو بازی، با نام اسفاهان قابل ‌رؤیت است. در این بخش که خود شامل دو حالت دیگر است، باید به انتخاب معادل فارسی کلمات اصفهانی بپردازید.

بازی سین‌ جیم ساخته‌ی استودیو بازیسازی آنا، توانسته با افزودن قوانین جدیدی به اسم و فامیل و تقسیم آن به بخش‌های مختلف، یک تجربه سرگرم‌کننده از این بازی خانوادگی، در بستر آنلاین را به نمایش بگذارد.


سین ‌جیم: اسم و فامیل آنلاین

موبایل

استودیو آنا

استودیو آنا

یونیتی

۱۳۹۹

دریافت از بازار

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا