اخبار

فراخوان ارسال اثر به جشنواره ویگما ۲۰۲۱ آغاز شد

همان‌طور که پیش‌تر اعلام شده بود، از ۱۵ اردیبهشت‌ماه همزمان با انتشار فراخوان جشنواره ویگما ۲۰۲۱، ارسال اثر به این جشنواره آغاز شد.

بر اساس فراخوان ویگما ۲۰۲۱ مهلت ارسال اثر به جشنواره ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ تعیین شده است و بازیسازان می‌توانند از حالا تا این تاریخ آثار خود را مطابق با فراخوان به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

مطابق با فراخوان، بازی‌هایی که در این دوره از جشنواره می‌توانند شرکت کنند باید در بازه زمانی ۱۵ دی ۱۳۹۸ الی ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ منتشر شده باشند.

مطابق با فراخوان، بخش اصلی جشنواره همانند دور قبلی شامل ۸ جایزه اصلی می‌شود:

۱. بهترین بازی سال
۲. بهترین بازی در جریان (On-Going)
۳. بهترین طراحی بازی
۴. بهترین داستان و روایت
۵. بهترین کارگردانی هنری
۶. بهترین موسیقی و صدا
۷. خلاقانه‌ترین بازی
۸. مورد انتظارترین بازی

همچنین بازی‌هایی که در دور قبلی ویگما شرکت کرده‌اند، در صورتی که در یکسال گذشته به‌روزرسانی‌های متعددی برایشان منتشر شده باشد، می‌توانند در بخش بهترین بازی در جریان به رقابت بپردازند.

متن کامل فراخوان ویگما ۲۰۲۱ را می‌توانید از طریق صفحه https://vigmawards.com/awards-call مطالعه کنید. لازم به ذکر است رعایت قوانین و ضوابط فراخوان برای ثبت اثر الزامی است و در صورت عدم رعایت نکات فراخوان اثر ثبت شده از فرآیند داوری حذف می‌شود.

مطابق با زمان‌بندی اعلام شده بازیسازان تا ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ فرصت دارند تا از طریق صفحه https://vigmawards.com/submission نسبت به ارسال آثار خود اقدام کنند.

با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، اختتامیه ویگما در تاریخ ۱۵ مرداد برگزار خواهد شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا