اخبار

دومین جشنواره ویگما برگزار خواهد شد

جشنواره ویگما یا منتقدان بازی‌های ویدیویی در سال ۱۳۹۹ برگزار شد و مورد استقبال بازیسازان و بازیبازان قرار گرفت.

ابتدا قرار بود این جشنواره به صورت حضوری و در اسفندماه سال ۱۳۹۸ برگزار شود، اما با شیوع ویروس کرونا، این رویداد به تأخیر افتاد و در نهایت به صورت آنلاین و در فروردین‌ماه سال ۱۳۹۹ برگزار شد.

در اختتامیه نخستین جشنواره ویگما، بازی فرزندان مورتا توانست عنوان بهترین بازی سال را نصیب خود کند. بخشی از این جشنواره، مربوط به سخنرانان می‌شد که عوامل برگزاری، توانسته بودند، سخنرانان درخوری را دعوت به این جشنواره کنند.

ویگما ۲۰۲۱ اینگونه به استقبال دومین جشنواره منتقدان بازی‌های ویدیویی رفت:

جشنواره منتقدان بازی‌های ویدیویی که به اختصار ویگما (VIGMA) نامیده می‌شود، در سال گذشته کار خود را آغاز کرد و حالا قرار است، دومین دوره این جشنواره با همکاری و مشارکت منتقدان و فعالان رسانه‌ای حوزه بازی‌های ویدیویی برگزار شود.

براساس زمان‌بندی صورت گرفته، ۱۵ اردیبهشت‌ماه، آغاز دریافت آثار از بازیسازان خواهد بود و زمان برگزاری رویداد ویگما ۲۰۲۱ نیز جمعه ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ در نظر گرفته شده است.

همزمان با آغاز دریافت آثار، فراخوان این دوره از جشنواره نیز منتشر خواهد شد که بازیسازان می‌توانند از طریق آن با قوانین و شرایط شرکت در جشنواره آشنا شوند و سپس در جشنواره شرکت نمایند.

همانطور که می‌دانید، ویگما رویدادی فراتر از جشنواره است و یکی از بخش‌های اصلی آن بخش کنفرانس جهت ارائه محتوای دست اول از سوی باتجربه‌ترین و موفق‌ترین افراد صنعت است تا انتقال تجربه به بهترین شکل صورت بگیرد.

در دومین جشنواره منتقدان بازی‌های ویدیویی یا ویگما ۲۰۲۱ نیز تغییراتی در این بخش داده خواهد شد تا محتوای غنی‌تر و متنوع‌تری را از سخنرانان تراز اول داشته باشیم.

همچنین علاقه‌مندانی که قصد دارند درباره ویگما ۲۰۲۰ بیشتر بدانند، تمام اطلاعات دوره نخست از جمله نامزدها و برنده‌ها، سخنرانان و… در آدرس https://2020.vigmawards.com آرشیو شده است.

طی روزهای آتی منتظر انتشار فراخوان ویگما ۲۰۲۱ و آغاز دریافت آثار از طریق سایت ویگما باشید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا