معرفی بازی

معرفی بازی کارآگاه پاز


بازی کارآگاه پاز در سبک استراتژیک نوبتی و پازل برای رایانه‌های شخصی، نینتندو سوییچ و موبایل است که توسط استودیو Infinite Rage ساخته شده.

داستان بازی از این قرار است که کارآگاه پاز برای پیدا کردن حقیقت، راهی ماجراجویی طولانی می‌شود. او در راه پیدا کردن سر نخ‌های پرونده، کتاب عجیبی را پیدا می‌کند و پس از باز کردن آن، وارد گذشته شده و حالا باید راه خود را از میان دشمنان بی‌شماری که در میان آن‌ها گرفتار شده باز کند.

کارگاه پاز برای اینکه بتواند به زمان حال بازگردد، باید الماس‌های مخصوصی را پیدا کرده و از طریق آن‌ها پورتال عبور را باز کند. حالا شما باید از طریق هوش خودتان به کارگاه پاز در راه رسیدن به هدفش کمک کنید.

بازی دارای گیم پلی‌ای بسیار شبیه به بازی‌هایی با پسوند GO یعنی بازی‌های Lara Craft GO ،Hitman GO و… است و وقتی در حال بازی کردن این بازی هستید، شما را بسیار یاد آن بازی‌ها می‌اندازد.

گیم پلی بازی به این شکل است که شما باید بدون اینکه کشته شوید، به جایگاه تعیین شده بروید، گیم پلی بازی همانند تمام بازی‌های استراتژیک نوبتی به این صورت است که یک بار شما می‌توانید حرکت کنید و یک بار حریف شما می‌تواند حرکت کند.

بازی دارای ۴۵ مرحله است که به سه قاره و کشور مختلف (اروپا، مصر و ژاپن) تقسیم می‌شود که هرکدام طراحی خاص خودش را دارد. بازی با اینکه حتی طراحی‌اش شبیه به بازی‌های GO است، اما واقعاً نسبت به حجم تقریباً کم ۱۲۰ مگابایتی، طراحی خوبی دارد و می‌شود از لحاظ بصری از بازی لذت برد. همچنین گرافیک فنی بازی هم قابل قبول است.

ابتدا که بازی را اجرا می‌کنید، بعد از نوشته شدن اسم استودیو سازنده، با نوشته‌ای روبرو می‌شوید که حس بسیار خوبی را به شما القا می‌کند. در آن صفحه، نوشته شده است که بخشی از درآمد این بازی به سازمان حمایت از کودکان، یعنی یونیسف داده می‌شود. این نوشته، باعث می‌شود شما همان ابتدای کار حس خوبی نسبت به بازی داشته باشید.

در کل اگر بازی‌های با پسوند GO را تجربه کرده‌اید و می‌خواهید باز هم بازی‌ای با همان حال و هوا بازی کنید یا تا به حال بازی‌هایی با سبک استراتژیک نوبتی تجربه نکرده‌اید و می‌خواهید با این سبک از بازی‌ها آشنا شوید، پیشنهاد می‌کنیم حتماً نگاهی به این بازی داشته باشید.


کارآگاه پاز

استراتژیک نوبتی / پازل

رایانه‌های شخصی / نینتندو سوییچ / اندروید / آی‌اواس

Infinite Rage

 Ultimate Games / Infinite Rage

یونیتی

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹

 

خرید و دانلود بازی برای رایانه‌های شخصی / خرید و دانلود بازی برای نینتندو سوییچ

خرید دانلود بازی برای اندروید / خرید و دانلود بازی برای آی‌اواس

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا