معرفی بازی

معرفی بازی موتوفایت


بازی موتوفایت در سبک مسابقه‌ای است که شما در آن باید در مسابقات بدون قانون و مرگبار موتورسواری شرکت کنید و با انواع و اقسام سلاح‌ها و موتورسیکلت‌ها با ویژگی و قدرت‌های مختلف، رقبای خود را از دور مسابقه خارج کنید، از حریفان خود سبقت بگیرید، الماس کسب کنید و بدون اینکه به مانعی برخورد کنید به خط پایان مسابقه برسید.

شما در هر منطقه از بازی باید تعدادی مسابقه انجام دهید و در آخر هم با باس فایت آخر هر منطقه که متأسفانه برعکس بقیه موارد بازی، واقعاً تنوع کمی دارد، مبارزه کنید و به منطقه بعد بروید.

موتوفایت پتانسیل بسیار بالایی در تبدیل ‌شدن به یک بازی آنلاین پرطرفدار دارد. فرض کنید تمام حریفان موجود در بازی، هوش مصنوعی نبودند و باید با حریفان واقعی مسابقه دهید.

یکی از ویژگی‌های واقعاً خوب این بازی، تنوع بسیار بالای بازی در مناطق، سلاح‌ها و موتورسیکلت‌ها است که نمی‌گذارد بازی برای شما به ورطه تکرار بیفتد.

در بازی انواع و اقسام اسلحه وجود دارد، چه سلاح‌های دورزنی مثل کلت و کلاشینکف و چه پتک و نیزه‌های بلند با طراحی عجیب؛ این تنوع خوب در موتورسیکلت‌ها هم وجود دارد و هرکدام از این وسایل قدرت خاص خودش را دارد و می‌توانید در طول بازی آن را ارتقاء دهید.

برای خرید موتورسیکلت‌ها و سلاح‌ها و همینطور آپگرید آن‌ها، نیاز به سکه و الماس دارید که خوشبختانه بازی در این زمینه خساست به خرج نمی‌دهد و حتی در بعضی از مراحل هیچ دشمنی وجود ندارد و شما باید تنها الماس جمع‌آوری کنید.

در کل، این بازی واقعاً خوش‌ساخت است و تجربه آن را چه به کسانی که گیمر هستند و چه کسانی که گیمر نیستند، پیشنهاد می‌کنیم.


موتوفایت

مسابقه‌ای

موبایل

ویسپو استودیو

ویسپو استودیو

یونیتی

۱۳۹۹

دریافت از بازار

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا