معرفی بازی

معرفی بازی جدول سرا


چه بخواهیم، چه نخواهیم، دیگر با همه‌گیر شدن تلفن‌های هوشمند و زیاد شدن ابزار سرگرمی، جدول حل کردن، دوران خودش را از دست داده و کمتر کسی را می‌بینید که در روزنامه‌ها و مجلات، دنبال جدول بگردد، ولی همچنان یکی از لذت‌بخش‌ترین سرگرمی‌ها که فکر، اطلاعات و… شما را به چالش بکشد و هم به اندازه کافی سرگرم‌کننده باشد، همین جدول حل کردن است.

بازی جدول سرا در سبک کلمات و دانستنی برای سیستم عامل اندروید است که در قالبی مدرن، جدول را در گوشی‌های موبایل آورده که می‌توانید در همه حال و همه جا، به تجربه این بازی بپردازید.

بازی از دو بخش آنلاین و آفلاین تشکیل شده است و هسته گیم پلی بازی به اینگونه است که شما باید به سؤالاتی که از شما پرسیده می‌شود، با کلماتی درهم ریخته‌ای که در جداول وجود دارد و با عوض کردن جایگاهشان، به کلمه خواسته شده برسید.

بازی در هر دو حالت آفلاین و آنلاین بسیار سرگرم‌کننده است و می‌تواند شما را ساعت‌ها سرگرم خود کند. بخش آفلاین بازی جدول سرا به این شکل است که ابتدا از جدول ۵×۵ شروع می‌کنید و با طی کردن مراحل، به هم ردیف‌های سؤالات بیشتر می‌شوند و هم سؤالات سخت می‌شوند.

در بازی اگر آنلاین باشید، با هر جابجایی اشتباه کلمه، ۳ سکه از شما کسر می‌شود و اگر به‌صورت آفلاین در بازی باشید، ۵ سکه از شما کم می‌شود و اگر هم سکه‌های شما طی بازی تمام شود، باید با دیدن تبلیغ، ۵۰ سکه به‌دست آورید یا از طریق سیستم پرداخت درون برنامه‌ای بازی، سکه بخرید.

هسته اصلی بازی در بخش آنلاین هم تقریباً به همین شکل است و شما باید این بار با بازیکنان دیگر به رقابت بپردازید.

در کل اگر به جدول حل کردن علاقه دارید و دنبال بازی‌ای سرگرم‌کننده، چالش‌برانگیز هستید، جدول سرا، بازی مناسبی برای شما است.


جدول سرا

کلمات و دانستنی

موبایل

استودیو سرگرمی سازان

استودیو سرگرمی سازان

یونیتی

۱۳۹۷

دانلود

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا