اخبارتریلر

تریلر گیم پلی بازی فرمانده مقاومت: نبرد آمرلی منتشر شد

تماشا در یوتیوب

 

بازی فرمانده مقاومت: نبرد آمرلی روایتگر شکست محاصره چند ماهه شهر آمرلی، واقع در عراق است که با مرز ایران حدود ۱۰۰ کیلومتر فاصله دارد.

شهید سردار حاج قاسم سلیمانی در این عملیات به‌صورت دلیرانه، محاصره ۳۶۰ درجه شهر آمرلی را نادیده گرفته و با بالگردی به دل شهر زده و در وسط شهر فرود می‌آید. او با کمک نیروهای عملیاتی، محاصره چند ماهه نیروهای تروریستی داعش را می‌شکند و به وضع اسفناک این شهر خاتمه می‌دهد.

بازی فرمانده مقاومت: نبرد آمرلی در سبک شوتر اول شخص برای پلتفرم رایانه‌های شخصی (PC) است که با موتور آنریل انجین ۴ با یک تیم بیش از ۱۰ نفره در حال ساخت و توسعه است. سازنده و ناشر بازی، مرکز تولید و نشر دیجیتال انقلاب اسلامی و منادیان بصیرت است.

از ویژگی‌های این بازی، محیط‌های مختلفی است که بازی در آن روایت می‌شود، گاهی در شهر، گاهی در بیابان، در برف و پاییز و… که این اتفاق باعث دوچندان شدن جذابیت بازی می‌شود.

بعد از تریلر اول این بازی و تغییر نام آن از ژنرال در سایه به فرمانده مقاومت: نبرد آمرلی، تریلر دوم نیز منتشر که جزئیات بیشتری را در بحث گیم پلی به گیمرها نشان می‌دهد.

به گفته‌ی تهیه‌کننده بازی، آقای مهدی جعفری جوزانی، این بازی در تاریخ ۲۸ آبان ۱۴۰۰ رونمایی و چند روز بعد به‌صورت عمومی عرضه خواهد شد.

نظر شما درباره این تریلر چیست؟

نمایش بیشتر

۵ دیدگاه

  1. ببین بازی نمیشه همه چیز شو از تو تریلر فهمید ولی بد نبود ولی امید وارم خوب باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا